• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAJJAKAltcoiny / ICO investice
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Fakt šílené, dalších 25% za cca 5 hodin, a pořád to jede. Lidi do toho pumpují peníze ve velkém, hlásí prodeje jiných měn a doufají, že spojením se vytvoří druhý bitcoin.

    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Začínám mít podezření, že ostatní krypto padá, protože to všichni začali dávat do pejska.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    YBUKO: lidi maji radi pejsky v tom to je :)
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Datum pondělí 1.11 taky vypadá pro Shibu zajímavě. Zase - i kdyby se to nesplnilo, tak může do té doby růst jen díky tomu hype.
    Robinhood to List Shiba Inu on November 1, 2021, Claims CoinMomo - Watcher News
    https://watcher.guru/news/robinhood-to-list-shiba-inu-on-november-1-2021-claims-coinmomo
    "Rumour mills are rife that Robinhood is all set to list Shiba Inu on their trading platform. CoinMomo, a website that showcases live trading indices of cryptocurrencies, boldly went ahead, claiming that Robinhood would announce a Shiba Inu listing on October 25.

    However, exactly 12-hours later, CoinMomo changed the goalpost and claimed on their website that Robinhood would list SHIB on November 1, 2021, instead."
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    mno já mam v pátek konec 30 denního staku. Odprodam ze Shiby vklad a zbytek necham co se bude dit. Kdysi jsem ji nakoupil asi za 1000e a mel jsem je za odepsane :DD
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Koukám že "Shiba army" je docela aktivní - teď se prý začíná šířit jakási výzva, aby lidé v pátek nakoupili Shibu hromadně. Takže by teoreticky mohla už minimálně na základě téhle výzvy do pátku (ať už se to v pátek stane, nebo ne) dál růst. Jsem docela zvědavý kam až tahle hra zajde :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    CHEWBACCA: to sice jo, ale aspon mas pokazdy neco v zelenych cislech :)

    kdyz jsem po obede mrknul na portfolio, tak jsem jenom hvizdnul a rikam si, pekneeee, skoda ze neni vyplata, hned bych prikupoval :)))
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    mit ted solanu a shibu je velice kontraproduktivni :-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    YBUKO: Shiba sla jedina nahoru, kdyz skkoro vse padalo ted :)
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Shiba, o které Musk psal, že ji nemá, včera raketově rostla, zatímco ether, o kterém Musk tweetoval, že ho má, poněkud padá. Hm...

    GORG
    GORG --- ---
    CHOZZE89: Shiba ma vlastni burzu, stakovani (to zahrabava nejaky kosti .. BONE tokeny ,)) a NFT, DeFi... oproti dogemu je to memecoin s pridanou hodnotou. mozna hraje i roli nejaky humanitarni akce, ze dali nejaky prachy na relief v Indii ci co.

    ja si ho pred par tydny nakonec taky koupil, protoze ten pes je celkem cool. aj toho Doge.. heh skoda, ze jsem nemrkl na toho shibu bliz driv, jak to bylo dole.. ale holt clovek nema cas vsechno zjistovat.
    kazdopadne vypada to, ze to ma kolem sebe silnou komunitu.. je pomalu v top 10, coz je slusny na to, ze je snad furt jeste vtip? :) za me jsem do obou dal cca 50 $.. ciste at clovek pak nestoji stranou, pac ta dnesni doba je uz tezce postmoderni a i memes maji svou cenu. to se pak asi i dost rozvinulo kolem tech NFT.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Dnes se možná uvidí, jak moc je Shiba závislá na twitteru Elona Muska.

    YBUKO
    YBUKO --- ---
    CHOZZE89: fanoušci v diskuzích tvrdí, že Shiba není jen vtip a má připravenou nějakou infrastrukturu, plán atd. Nevím, neviděl jsem, asi to ale tvrdí fandové všech kryptoměn. Já si to vzal zatím jen na hraní a pěkně si za pár dní přivydělal. Solidnější a na delší investice mi přijde třeba ether, na ani jednoho z těch dvou psů bych asi dlouhodobě taky nesázel.
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    YBUKO: Je to meme coin (ERC20 token). Nebo ma nejakou pridanou hodnotu, kterou jsem nenasel?
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Ještě jeden důvod proč roste Shiba, možná ji začne používat Robinhood. Doufám tímpádem že to není jen memecoin podzimu 2021 a chvilku ještě poroste...
    Robinhood Adds SHIB to Their Survey to Study Clients’ Crypto Preferences
    https://u.today/robinhood-adds-shib-to-their-survey-to-study-clients-crypto-preferences?amp
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    LUDO: prima, díky. Mám "uzavřít obchod", tak to by mohlo být ono... Shiba zatím roste krásně, ale radši budu mít prst na tlačítku.
    LUDO
    LUDO --- ---
    YBUKO: ty hladas funkciu uzavriet poziciu, tlacitko SELL je na shortovanie
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    V pohode to prejde. Davam tomu 4 dny max. Pak to totiz dostanu zpet ze stejku 😂
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    CHEWBACCA: prý se objevili velcí investoři a přecházejí i malí od dogecoinu. Prostě aktuální investorský hype.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    NECROMAN: a co se tam stalo tenhle tyden ze to dalo 60%? zase se nekdo vyfotil se psem?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam