• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAJJAKAltcoiny / ICO investice
    SHEFIK
    SHEFIK --- ---
    A co teprv takovej elon... takovy zapomenuty drahokamy tezko nakoupit vcas

    Elon Musk-named meme token 'Dogelon Mars' gains nearly 4000% in October
    https://cointelegraph.com/news/elon-musk-named-meme-token-dogelon-mars-gains-nearly-4000-in-october/amp
    BALI_
    BALI_ --- ---
    ale Mana prave v nejakym clanku s Metou byla spojovana, za par tisic sem ji vzal jeste na 0,8 :)
    ETP (metaverse) ze vyskocilo taky me ale prekvapilo :D

    ale to je asi jako pumpicky vseho moznyho co melo v nazvu shiba.. (nebo nakyho cokla proste))
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    Btw. Mana už dávno svůj Metaverse má a funkční
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    LUCIANA: ok, tak ale nevím proč jsi je zasadila do stejného komentu
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    MIKULAS: Sandbox and Decentraland s Markem Z nemaji nic spolecnyho
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    LUCIANA: s manou jsem si hrál včera. Já si v tom našel tenhle klíč: buď hledat pokud možno transparentní platidla s přesahem do skutečného světa (na dlouhodobé investice), nebo sledovat aktivity velryb a řídit se jejich vklady a výběry (na krátkodobé investice, do libovolného shitcoinu).Teď třeba někdo pumpuje CRV.

    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    LUCIANA: jestli ho máš ráda a celej atlas hub, tak investuj. Já bych do něj nevrazil ani halíř, spekulace nespekulace. To je jak kupovat Agrofertcoin ;)
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    Tady samej Shiba, ale pochlubte se, kdo z vas drzel nejakej metavers coin a svezl se? MANA, SAND, vsechno vali pote, co Mark ohlasil, ze bude delat ten svuj metavers. Myslite, ze ten hype chvili vydrzi a ma cenu naskocit nebo to je jen nejaka vikendovka? Ja bohuzel prodala trochu precasne, jeste by se mohlo dat trochu popojet.
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    CHEWBACCA: Tak pouzij Metamask.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    CHOZZE89: exodus mi prave nenabizi vybrat si cenu a dobu zpracovani
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    CHEWBACCA: Pockej az bude gas price nizka nebo posli s lowest safe (ale bude to trvat nez se zpracuje).
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    ja se dotazi jak nejlepe/kdy (rozumej nejlevneji) dostat shibu z exodus penezenky na coinbase. 10% fee me docela boli. lze to vubec vychytat levneji. Omlouvam se za zacatecnicky dotaz
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Ohlášený akční pátek se Shibou kdy chce celá Shiba army nakupovat začíná zatím pěkně. Dneska by to mohlo být ještě víc nestabilní než v posledních dnech.

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    K4N3C: v tom případě si gratuluj, protože taková samozřejmost zamoonovat to není
    K4N3C
    K4N3C --- ---
    YBUKO: Tohle je snad druhej shitcoin, ktery jsem zkusil :) Jinak jsem v investovani dost konzervativni a tady se spis bavim :))
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    K4N3C: pyramidové hry se nevyplácí...pokud u nich ovšem člověk není hned na začátku, ehm.
    K4N3C
    K4N3C --- ---
    K4N3C: Tak koukám, že dneska vážně stačí dát do názvu shitcoinu “inu” a funguje to… Od rána dalších +55% a to jsem tam poslal ze srandy 2000 usd :-)) Je mi to až trapný…
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    JOPS: prý se teď velryby přesouvají mezi psem A a psem B a využívají ty posuny nahoru dolů. Jinak všechny ostatní crypto taky rostou, včera byl čas nakupovat.
    K4N3C
    K4N3C --- ---
    A to se v USA ted zacina nejvic mluvit o Floki Inu :-)) A dalsi nesmyslna raketa za 3..2..1..
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    JOPS: vcera byl Black cat day :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam