• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CERMINEKOffice 365 ve firemním prostředí
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    UCKO: Díky, takže jestli to chápu správně, tak nic jiného, než Meeting Room nepotřebuju, protože Microsoft Teams je obsažený i v Microsoft Teams Exploratory, které je zdarma.
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    Máte někdo zkušenosti s licencí Meeting Room? Bohužel stále nacházím dva různé typy informací:
    a) Meeting Room obsahuje všechno co potřebuju
    b) Ne, potřebuju ještě standardní licenci Office, třeba Business Essential
    A nikde jsem se nedohrabal toho, co je vlastně pravda, ani dodavatel licencí to neví.
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    ARXIE: Jo. Jenom lidi uvnitř firmy.
    ARXIE
    ARXIE --- ---
    SAMMAEL: to je demence, mne se ozvali ted zda uz se problem vyresil... a ne nevyresil, a anonymous mam povolenej a je to porad stejne spatny, takze tobe nebeha ani guest access ani anonymous, right?
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    ARXIE: Já to řeším už přes měsíc. Vždycky se po pár dnech ozvou s novou žádostí o popis jak to nefunguje a zaslání dalších logů, a pak ticho. Poslední rada byla, že mám povolit Anonymous.
    ARXIE
    ARXIE --- ---
    ARXIE: fyi po celodenim hrabani v tyhle sracce jsem otevrel ticket u ms a po nesmyslny komunikaci (nevim proc to prohani translarem):

    Děkuji za Vaši reakci.
    Bohužel po diskuzi s původní agentem Teams ,zjistili jsme ,že tento problém je globální, ,inženýři na to pracují .váš případ nechám otevřen a napišu vám zítra,abych zjitila ,zda už je to vyřešen nebo ještě ne.

    Děkujeme za pochopení a spolupráci.

    S pozdravem,
    ARXIE
    ARXIE --- ---
    nemate nahodou ted nekdo (od vcerejska?) problemy s pristupem novych guestu do Teams meetu? MS me neprestava prekvapovat... zkusil jsem povolit i guest acces ale samozrejme nastaveni sluzby muze trvat az 24hod :D

    Pouze lidé s přístupem k této organizaci se mohou připojovat k jejím schůzkám.
    Pokud máte účet s přístupem k této organizaci, přihlaste se pomocí tohoto účtu. Jinak se obraťte na organizátora schůzky.

    .. vim ze tam je ted issue ve sluzbach u Teams/SP, ale to by snad s overovanim guestu do AAD nemelo mit nic spolecnyho, snad?
    JINX
    JINX --- ---
    JINX: napada me - muze to byt tim ze nemame zmigrovanou puvodni infrastrukturu na Office 365 takze defakto jeste nepouzivame Exchange?
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    JINX: Zajimave. Ze by nejake omezeni ze strany spravce?
    JINX
    JINX --- ---
    WOJTISHEK: to me samozrejme napadlo jako prvni a hledal jsem to jako Kalendar, Calendar a libovolne podobne patterny. Rozhodne to takovy kalendar nenaslo :)
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    JINX: sice Apfel, ale asi to bude stejné

    JINX
    JINX --- ---
    V ramci univerzitnich uctu taktez pouzivame MS Teams. Jak se vam podarilo pridat tam ten kalendar? (V levem panelu)
    CUBBA
    CUBBA --- ---
    UCKO: Jak dlouho uz je skupina vytvorena? A bavime se o tom stejnem? viz obrazek

    UCKO
    UCKO --- ---
    Mám tým v Teams
    Vytvořila se skupina (typ Office365)
    Chci naplánovat týmu schůzku a nemohu vybrat tuto skupinu. Musím přidávat účastníky jednotlivě
    Co pro to musím udělat?
    UCKO
    UCKO --- ---
    FRANCIMOUR
    FRANCIMOUR --- ---
    ARXIE: Ahoj, melo by to jit... pozves guesta ne? Ja to delam skrz kalendar v teams a tam muzes pozvat kohokoliv. Ci si v admin konzoli propojit ruzne domeny.
    ARXIE
    ARXIE --- ---
    jde vubec do firemnich teamsu pustit nekoho z jiny domeny? resp. spojit rkenem dva/tri meety slozeny ze dvou ruznych domen a jeste k tomu nekdo s free licenci?
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    ARXIE: Aha. No včera dopo nějakou chybu avízovali na Portálu, ale odpoledne už tam nebyla a teď taky ne. Asi už nestíhají ani zveřejňovat aktuální stav :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam