• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ERNEDARERNIE - LARP CMS systém
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    ERNEDAR: Rozumim a jdu si upravit svuj excel :-D
    ERNEDAR
    ERNEDAR --- ---
    AMBERAN: O zbytku problému vím, tohle je prozatimní řešení. Teď se s tomášem soustředíme hlavně na dodělání reportů. Pak se to dořeší celé.
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    ERNEDAR: To resi jen malou cast popsaneho problemu. Ten odkaz (na ktery se dostanu dvema poklepy) vede na CELOU stranku "Karta postavy", cili nejprve opet obsahuje spoustu velkych a v danem kontextu zbytecnych informaci, a teprve potom to, co jako jedine v tom mobilu hledam :-D
    ERNEDAR
    ERNEDAR --- ---
    EURIUS:

    Tlačítka na skupinách postav by měla být schovaná

    AMBERAN:

    Do menu "Akce" přibylo tlačítko pro zobrazení postavy "Moje Postava"
    ERNEDAR
    ERNEDAR --- ---
    ERNEDAR: Oboje nahlášeno.
    EURIUS
    EURIUS --- ---
    ERNEDAR: clever :-)
    ERNEDAR
    ERNEDAR --- ---
    AMBERAN:
    EURIUS:

    Tlačítka jsem nahlásil ke schování, díky za připomínku. Úkoly opravdu funkční zatím nejsou, nechám je taky schovat, aby to lidi nelákalo.
    EURIUS
    EURIUS --- ---
    já mám zase úkol pro Martina Radosta :-D
    EURIUS
    EURIUS --- ---
    jo, ty úkoly nefungují :-D
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    Já jsem zadal ukol Jamesovi DiGreyovi a visi mi tam ukol pro Jamese Kulíška, což mě dost překvapilo :-)
    EURIUS
    EURIUS --- ---
    Tak já jsem asi s klikáním prozatím skončil dokud nebudou úkoly nebo reporty dodělané :-)
    EURIUS
    EURIUS --- ---
    AMBERAN: tak to jsem úplně minul :-D Taky zahodit :-D
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    EURIUS: Ono ti tam i tlacitko Zpet rekne, ze nemas prava :-D
    EURIUS
    EURIUS --- ---
    Pokud by to nebyl problém, tak bych se zbavil tlačítka ,,Edit" z detail skupiny. Sice ti zahlásí, že nemáš práva, ale o to zbytečnější tam je.


    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    ERNEDAR: Pripadne preusporadat ty elementy, kdyz se divas z mobilniho prohlizece - to by taky pomohlo.
    ERNEDAR
    ERNEDAR --- ---
    AMBERAN: Dobrá připomínka. Zkusím se pobavit, jestli by šel odkaz na postavu dát do menu. To by mohlo věci značně zrychlit.

    Díky.
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    Trochu jsem si hral se zobrazenim na mobilu (nuda na schuzi :-)) a mám následující zpětnou vazbu:
    Když se člověk propracuje k tomu důležitému, je to vlastně moc fajn věc :-)
    Ale chtělo by to změnit uspořádání. Na mobilu to většina lidí nebude používat na editaci profilu apod., navíc to, že jsem David Maleček, amberan, jaký mám telefon a adresu, to vsechno vím. Mozna bude nekdo klofat reporty na mobilu, ale taky bych to moc necekal, a urcite to nebude hlavni vyuziti. Cili musim preskakat nekolik veci, ktere nepotrebuji, az k dulezitemu tlacitku - Detail postavy :-D
    Tam bohuzel musim opet nejprve proscrollovat dolu pres zbytecne velike napisy, ktere me informuji o tom, jak se jmenuji, jaka jsem kategorie a specializace, ze patrim k hlidce atd. Dokonce ani kdo je kdo, biografie a poznamky me tady moc nezajimaji - editovat to tu nejde, a co jsem si tam psal, to vim.

    Kdyz se dostanu k vecem, ktere umim, zacne to byt super - muzu si tam najit vicemene vsechny informace, dokonce podle toho lze delat ritualy :-)
    Na nekterych mistech (treba u ritualni magie obecne) bych info trochu rozsiril, ale jinak je to super :-)
    ERNEDAR
    ERNEDAR --- ---
    EURIUS: Skupiny dodány
    EURIUS
    EURIUS --- ---
    EURIUS: a ty skupiny mi porad chybi :-D
    ERNEDAR
    ERNEDAR --- ---
    EURIUS: Chyba zadána do bug logu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam