• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AVATARSea of thieves
    MAGE
    MAGE --- ---
    VIRIK: uuu zajima
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    RUDOLF: pošlu ti link, kde se dá koupit členství za 2 e na měsíc a na šedivku, kde to maj trochu levnějc.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    RUDOLF: Hele ja to momentalne hraju za 150kc. Koupil jsem za to gold clenstvi, na ctrnact dni jsem si vzal na zkousku game pass a hraju. Muzu jak na pc, tak na xboxu.
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    jsem teď na osx, tak nevidím cenu ms store.. ale včera jsem někde zahlédl 60 éček - dá se to někde koupit lépe? Chci ci k tomu koupit i nový sluchadla s mikráčem za dardu a mám pocit, že bych měl poplati daně tenhle měsíc..
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Nejlepsi pirat pod sluncem!

    MAGE
    MAGE --- ---
    YAKOBO: no ja kdyz to trochu povytahnu tak to hucet prestane, otazka je jestli pritom ten mikrak funguje =D
    YAKOBO
    YAKOBO --- ---
    MAGE: jj to mi dělají origoše asi od 6ky. Ale mám nějaký pecky ne přímo od applu, ale kompatibilní s iph a ty fungovaly.
    MAGE
    MAGE --- ---
    YAKOBO: jako earpods? kdyz tam strcim naplno ten trojjack tak to zacne divne hucet.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    AVATAR: v appce na win10, XBOX, máš tam záložku, záznamy ze hry, pak nahoře dvě volby na cloudu z XBOX a na počítači, klikni an ten XBOX a stáhni si ty, které chceš do komplu.
    YAKOBO
    YAKOBO --- ---
    AVATAR: já nakonec používal sluchátka kompaktibilní s iphonem a fungovalo to. :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    AVATAR: kdzy nahodis xbox appku na PC tak tam je pristup k tem screenum
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    nahodil bych nejaky screenshoty, ale nevim, jak to z te xbox aplikace vypreparovat :)

    Kazdopadne vcera jsme narazili i na krakena - trochu me zklamalo, ze jsme ho zahnali tak snadno. Mozna to bylo tim, ze tesne pred nama potopil jinou galleonu. Nebo jsme jen tak dobri :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DWAY: jojo, jak jsme meli rozstrilenej ten bok lodi - epic :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    AVATAR: ja za vcerejsek vydelal neco malo pres 15k. Prepychova plavba!

    Ocividne sme spickovi zatloukaci prken :-D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: hmm, tak mikrak se mi nepodarilo rozchodit :(
    VIRIK: s tim se dalo pocitat. Asi nekoncipovali servery na ten prvotni napor, kdy to kazdej s game passem vyzkousi a 80% z nich to uz vickrat nepusti :)

    kazdopadne vcera nam to jelo bez problemu, tak snad se s tim poprali. Jedinej bug je synchronizace penez, kdy po vraceni truhly nedostanete penize. Nastesti jen dokud se nerelognete, takze zadny drama.

    vcera jsme si dali zelenou lebku s dwayem a yakobem. Zatim nevim, kolik jsme za to dostali penez, protoze jsem sel hned jak jsme to dodelali spat (pul ctvrte rano :), tak doufam, ze to bude raketa :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    ta hra vlastně vypadá dobře, dokonze zájem hráčů několikrát přetížil servery, který padly. Několikrát.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    jdem hrat, kdo se prida? :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    hrajou slusne... mikrak ozkousim az vecer :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    tak jsem se stavil do datartu a poridil toto:
    DATART | Mikrofon/sluchátka Trust GXT 310
    https://www.datart.cz/Mikrofon-sluchatka-TRUST-GXT-310.html

    asi to nebude zadnej zazrak, ale vypadaj slusne, jsou delany primo pro xbox, maji redukci na rozdvojeni, tak snad budou fungovat :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam