• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AVATARSea of thieves
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    BURKHAR: kdy tak hravas ty? ze bych se zoranizoval na nejake odpoledne (vecer ceskeho casu) kdyz mam tenhle tyden volno
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    BURKHAR: vyapda to ze to mam prolinkovane s xbox accountem - ale nemuzu prijit na to jak pridat pratele... (muj xbox account handle je Marwin2048)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MARWIN: No, to bude možná problém. My to máme z MS Store.
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    BTW: jak vlastne funguje grupovani? Mam hru koupenou pres steam, takze muzu pridat nekoho ze steam friendlistu?
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    BURKHAR: muzem, tenhle tyden mam dovolenou, takze theoreticky muzu i driv (ikdyz to jsou deti jeste vzhuru, takze muze dojit k neocekavanym AFK), nebo zustat vzhuru dyl...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BURKHAR: JJ, Marw -6h
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MARWIN: Ty hráváš teda v noci CET?

    Bych šel třeba dřív spát a na třetí vstal? Že bychom dali ve dvou nějakou jednodušší srandu? Třeba kopat poklady apod.?
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    Ja hraju solo, jednou jsem dal open crew, clovek nic nerekl, podival se na mne a zase se odlogoval...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOUH: to jsme na tom stejne, jen ja teda zacinal se vsema ostatnima, respektive vzdy jsem byl ten zkusenejsi :)
    HOUH
    HOUH --- ---
    AVATAR: To je pravda ale přiznám se, že zrovna tuhle hru jsem sám ještě ani jednou nezapnul a to tam pár set hodin už mám :).
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    TRAGED: hele ja ho chapu. Taky nerad hraju s lidma, kteri maji mnohem vic zkusenosti. Maj nepeknej zvyk poucovat a spoilovat. Prvne si hru osaham sam, abych vedel co a jak a az pak se pridam.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BURKHAR: IMHO je lepsi, kdyz budes delat rovnou plavcika na opravdovem dobrodruzstvi. Zaucis se za pochodu :-)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Chtěl bych trochu vydělat, vytunit loď a gear a osahat si všechny mechaniky, než bych se s vámi pustil do větších dobrodružství.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Já bych uvítal jednoho parťáka do úplného začátku, aby mi pomohl s úvodními questy, abych se do toho dostal, sám jsem takovej bezbrannej, včera jsem vezl poklad z té úplně první výpravy a cestou zpět mě potopili. Chtělo by to jednoho ke kanónu a na opravy. Discord považuji za nutnost.
    HOUH
    HOUH --- ---
    Hrávám to cca 2x týdně už asi půl roku v kuse. Vždy teda hrávám minimálně ve dvou a je to super pohodová hra, pvp je spíš okrajové ale nikdy nevíš co tě na moři čeká :). Nezdá se to ale hra má hromadu obsahu, achievmentů (zde commendations), na některá skiny je potřeba brutální až nereálnej grind. Momentálně asi nejlepší crossplay co je na trhu (PC - xbox - PS).

    PS: Můžeme uspořádat nějakou plavbu, většinou hrajeme po 20:00 ve třech a jeden vždy chybí. Případně se zkusit připojit na jeden server s více loďma a dát alianci.
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    MARWIN: tak mne napada ze kdyzhravam v pracovni dny mezi tak je to mezi 0300 a 0600 CEST takze sance ze se potkame je miziva... :-/
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Je to zatím boží! Mám svou loď!!! <3
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BURKHAR: ja to hraval po vydani a rad kouknu, co je novyho, tak dej vedet :)

    hra ma zabavny a intuitivni mechaniky, takze bys nemel mit nejakej problem s jejich pochopenim. Mistrne je ovladnout je jina vec :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Tož já se ozvu, jak se trochu rozkoukám, co třeba pátek večer? Aspoň byste mne zasvětili. Ale prý je to vlastně story, tož bych nerad něco přeskočil.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam