• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYConan Exiles
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    úplně v pohodě to jede.
    JCD
    JCD --- ---
    tak uz to taky zkousim....steam id neofrommatrix
    DWAY
    DWAY --- ---
    Skoda ze se neda dotahnout do chalupy celou gazelu a tu pak zpracovat. Tohle behani tam a zpatky kvuli vseho me moc nebavi.
    DWAY
    DWAY --- ---
    Ale jinac v realu bys mel z Gazely maso na tyden :) Jen ty 4 hlavy uplne nesedi :-D
    DWAY
    DWAY --- ---
    DIOM: az se mi povede rozchodit mody, tak bych to shodil trosku. Jde o to, ze bez takovehu multiplieru je vyroba cehokoli jineho nez sandstone spise otravny grind nez zabava.

    Na lokale mam supr mod ktery redukuje cenu pouze stavebnin. Je fakt ze me taky sere, ze pri zabiti nekoho sekackem vypadnou 4 hlavy.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    jo, tenhle bug je i na Xbox, řeším to tak, že se držím v nich, dáváš jim totiž damage pořád, nejlíp s malejma zbraněma jako jsou dýky.
    DIOM
    DIOM --- ---
    jinak už jsem se zabydlel s kámošem Radkem na serveru..všechno šlape..jen ten harvest multiplier je možná moc, trošku se z toho vytrácí survival aspekt, když mám maso na 2 dny z jedné gazely
    DIOM
    DIOM --- ---
    JCD: s nosorožci mám stejný zážitky
    JCD
    JCD --- ---
    btw mate taky problemy s nosorozci? nejak nefungujou kolize a behem fightu se vzdy ocitnu uvnitr nej a pak vubec nevim co se deje, nez se vykotouluju ven, tak jsem bez staminy, zabijeni rhinosauru je very unpleasant....
    JCD
    JCD --- ---
    na druhou stranu Sulin 3 s obourucnim kladivem ani zadnou pomoc nepotrebuje :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    Akorat sou strasni sulini a pletou se mi pod mec :-D Skoda ze jim nejde dat prikaz neco jako "In fight stay away and look pretty"
    DWAY
    DWAY --- ---
    VIRIK: zatim sou tam aspon nosni otroci :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    hlavně ale aby FunCom dosáhnul svých slibů a byla tam ta nosná zvířata, to je poměrně důležitá věc :)
    JCD
    JCD --- ---
    Heh uz vime kdo bude mistni sef otrokaru. Tak jeste ted kdo bude mistni kanibal ;)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    nabízím patnáct tanečníků a dva kováře. Chci za to 500 kovaných prutů ocely a špičkové kopí.
    JCD
    JCD --- ---
    jako to neni spatny napad, jeste ho vylepsim - muzeme mit nekde uprostred mapy postavene velke spolecne mesto, kde by kazdy mel svuj tradehouse. Objednavky by v budoucnu mely mit formu papyru, az vyvojari umozni na ne zapisovat ;) ty se budou hazet do nejake spesl bedny.

    A predstavuju si to tak, ze budu mit v tradehousu bednu s mnou vyrobenyma/naharvestenyma kramama a kdyz si nekdo neco vezme, tak tam hodi nejaky silver a gold coiny. Na trust a honor :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    jinak ano, potřebujeme funkční ekonomiku, protože zbroje jsou potřeba i pro lidské zdroje
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    prostě bych to viděl tak, že přijdu a zapíchnu ti před hrádeček tabulku s objednávkou
    obj. 3 meč z hvězdného železa, 2x dýky z ocely. 10x kvalitní opravovací nástroje a 2x upgradovaní – a postavím krabici a dám do ní 3 zbroje, kompletní, opravovátka na zbroje, a 2 upgrady.
    nebo ti prostě zavolám na discord :D
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    DWAY: Presne to je ten problem. Ona ta hra ma par takovych omezeni ktera takove to ja delam to a ty zas tohle trochu podkopava. Ale to kazdy je polobuh a umi vse je spia otazka toho lvl 250. U te 80-100 je to porad se specializujes, ale neni to tak prisne. Spis jde hlavne o ty atributy, ze to umozni dat vic do muly.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    jo a je tam opravovací nářadíčko právě pro ty, co to neuměj, prostě přihodíme, přivyrobíme.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam