• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYConan Exiles
    O hře Conan Exiles: Novinky, tipy, servery, případné spoluhraní :)

    Conan Exiles wiki 
    Manuál ke hře

    server je online. Kdyby jste si nekdo chteli zahrat, tak me pingnete pro URL a Heslo

    Pravidla serveru:
    1) Chovejte se slušně. Na serveru jsou převážně lidi z tohoto klubu

    discord: https://discord.gg/zqd7tA6 (prevazne pro kontaktovani, ohledne restartu nebo znovuspusteni kdyz to spadne)

    epicky mod:
    [ JCD @ Conan Exiles ]
    rozbalit záhlaví
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    JCD: a dečky štrikuješ? :)
    JCD
    JCD --- ---
    Musim vas varovat. Mam uchylku, mne totiz baví zakládat všude komposty a květináče s agavema a boruvkama ;)
    DWAY
    DWAY --- ---
    jde mi o to, aby byla moznost si zabojovat. I kdyz pokud budem vsichni ve stejnem klanu tak to je asi fuk
    DWAY
    DWAY --- ---
    VIRIK: hmm tak mozna neni. Podivam se a kdyztak to zmenim.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    PvP je dovoleno? Včera se mi to hlásilo, že server je PvE
    DWAY
    DWAY --- ---
    hodil jsem na nastěnku pravidla. JCD sme včera založili klan. Pokud by se chtěl někdo přidat.
    JCD
    JCD --- ---
    DORIAN: az odemkneme maproom, tak budou vzdalenosti kratsi
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    JCD: Ale souhlasím, že přesně něco takového by to chtělo. Není základní premisa otroka, že dělá práci, kterou já dělat nechci? :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    Hlavně ale on o tom před rokem hlavní vývojář psal jako o věcech, na kterých dělaj.
    A vzhledem k tomu, že jim to vydělává by to byla blbost neudělat teda velkej patch do půl roku kde to bude.
    DWAY
    DWAY --- ---
    JCD: no tenhle mod by byl asi nad moznosti editoru.
    JCD
    JCD --- ---
    Lepsi NPC by byla fajn. Treba assignout thralla k bedne a on ji bude plnit definovanou surovinou z okoli.
    Ja se snad naucim delat mody :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    DWAY: no, základ je trochu bizár. Máš otroka jako mulu a zabije ji šelma na dva zásahy. To si myslím FunCom nevymyslil úplně dobře.

    Další věc je, že v plné verzi není furt to, co slibovali před rokem:

    management celýho tvýho hradu/města. Otroci jako součást obyvatelstva. Možnost osvobodit otroky z područí NPC, načež se část z nich může přidat do vašeho města/hradu. Možnost karavan propojit si spřátelená vaše města a výrobny. Možnost chovat a odchytat zvířata a používat je jako muly.

    Protože tohle tam mělo bejt a asi to i bude, ale kdy a za jak dlouho? Nosnej otrok, kterýho po cestě sežerou i kytky u cesty je mi na nic :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    Server jede, encumberance multiplier asi bohuzel nefunguje (podle oficialniho api to nejde, takze asi jen pro mody) ale zbytek vypada lepe. Mam stromy u baraku :)
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    JCD: To nezní špatně :) Až budu mít nějaké pěkné zázemí, tak se na ni určitě zeptám :)

    Mimochodem, táhneme to víc na sever nebo se držíme spíš v poušti? Já abych věděl, kde stavět tak, abych byl v rozumné dostupnosti pro všechny.
    JCD
    JCD --- ---
    DORIAN: muzu ti poradit, kde sehnat exkluzivni kanibalskou kucharskou knihu ;)
    JCD
    JCD --- ---
    jo koukam ze crafting a thrall convertion uz je polovicni
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Zdravím,

    Vadilo by, kdybych se připojil? Zatím jsem hrál spíš single max s kamarádem na jednom oficiálním ale tam je to dost... zastavěné :) Bavím ne stavět a vaření, tak jsem si říkal, že bych vytvořil nějaký ten obchodní dům, kde by bylo možno se najíst a eventuelně provádět obchody :)
    JCD: Myslím, že by mi nevadilo př vaření experimentovat se všemi druhy masa ;)
    DWAY
    DWAY --- ---
    Spise sem premyslel ze bych snizil dmg co thrallove dostavaji. Ale zas at to pak lidi nevyuzivaji jako armadu neporazitelnych
    DWAY
    DWAY --- ---
    JCD: jo, mame server, muzes nalozit wheel of pain a jit off :)
    JCD
    JCD --- ---
    co thrall conversion, nechat default?
    JCD
    JCD --- ---
    supr, to je fakt dobra volba
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam