• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYConan Exiles
    JCD
    JCD --- ---
    epicky mod
    Steam Workshop :: Exiled_lands_improved
    https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1456186728
    [Mod] Exiled land improved - General Discussion - Funcom Forums
    https://forums.funcom.com/t/mod-exiled-land-improved/29272

    nove vzhledy postav, emoty, zbrane, armory, nabozenstvi, dual wield, bugfixy, rebalance, unoficialni patch
    JCD
    JCD --- ---
    docela dobre zmeny na testlive, snad brzo na live
    Testlive Patch (30.01.2019) - Further Balancing Passes and Bug Fixes - [TestLive] Patches and Bugs - Funcom Forums
    https://forums.funcom.com/t/testlive-patch-30-01-2019-further-balancing-passes-and-bug-fixes/52905
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    VIRIK: Hele a třeba sis ho jenom nezasloužil ;) Koukli se na adresu, řekli si "Hle, Virik!" a poslali jenom jedno, protože mohli ;)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    DORIAN: to už dává smysl.
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    VIRIK: Já už zase nemohl odebrat nějakou knihu - nevím kterou, ale vím, že byla odebratelná ještě asi měsíc před tím, než jsem si barbarskou edici koupil a pak už to nešlo, takže možná to dali jako výměnu. A že jsem dostal čtyři, to si myslím, je opravdu chyba. Měl jsem dostat dvě - na mě to působilo, jako když se jim jedno ze dvou vrátilo, tak mi poslali celou novou sadu dvou triček, protože ty druhý dvě opravdu přišli dva dny po sobě (tímto děkuji České poště...) a pak když se jim to první konečně vrátilo, tak mi ho poslali zpět - proto rozdíl dobrého půl roku.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    DORIAN: ???. Já to koupil hend jak to oznámili a den potom co na steamu přidali možnsot koupit si to ve verzi barbarian edition a ptali se mne akorát an velikost trika.
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    JCD: Life is not fair Mr. Potter.
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    JCD: Na support vývojářům kupuju ty DLC packy. Krom posledního si navíc myslím, že za to i stojí.
    JCD
    JCD --- ---
    VIRIK: unfair :(
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Tak jsem koukal co nabízejí teď a už v tom ta trička nejsou, tak si můžete připadat důležitě :) A kdy jste si ho koupili? Třeba to taky hrálo roli. Ale vím, že v době, kdy jsem ho kupoval já tak jsem volil, jestli chci jedno triko černé a druhé modré nebo jestli chci obě černá (a kupoval jsem to někdy během 2017, i když nevím, kdy přesně - ale stihl jsem to určitě před oficiálním vydáním, odhadem tak asi měsíc až dva).
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    já mám jen jedno, co je to za blbost?
    JCD
    JCD --- ---
    DORIAN: hlavne komiksy a support vyvojarum. Kadopadne dik za info, myslel jsem ze dostanu jen jedno :)
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    DORIAN: A co tě hlavně lákalo na Barbarský edici? Já si ji koupil kvůli komiksům a kvůli pravidlům 2d20 Conan. Musím říct, že nelituju a už vesele dokupuji sourcebooky.
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    JCD: Myslím, že mají poslat dvě, ne? Já dostal celkem čtyři :) První přišlo poměrně záhy po objednání, druhé s výrazným zpožděním, třetí záhy po druhém a čtvrté jsem dostal asi rok potom :D
    JCD
    JCD --- ---
    Funcomaci mají asi nějakou chybu v matrixu. Dnes mi přišlo že Švédska už druhé tričko z Barbarian edice :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    Dokonce i kdyby chtěl nekdo adminovat, nemam a tim problem to nekomu "pujcit"
    DWAY
    DWAY --- ---
    Dlouho sem nehral, mozna to časem zas zapnu. Kdyby někdo potřeboval server, dejte vedet. Můžu to pustit :)
    JCD
    JCD --- ---
    VIRIK: jj ty dlc packy jsou paradni, ale ma cenu je kupovat jen jako formu supportu funcomu....pokud clovek provozuje singl nebo vlastni server, ve workshopu je pak mnohem vic jeste mnohem lepsich stavebnich dilu.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    nezapomeňte na ty packy, co se dají dokoupit, protože ty khitájský nebo aquilonský díly a co se z nich dá postavit jsou kulervoucí kulervouce.

    A nezapomeňte na zvížátka.
    JCD
    JCD --- ---
    jinak tezba je na oficialnich serverech defaultni, pomala (x1), ale existuji neoficialni servery s rychlejsim progressem (az x10), kde je tezba a vyroba mnohonasobne zrychlena, to same muzes v singlu; pripadne diky admin konzoli si muzes vytvorit cosi jako kreativni mod v minecraftu, proste si zapnes nesmrtelnost a pridas si jakykoli material do inventare instantne. Cela ta hra je velmi konfigurovatelna a modifikovatelna, muzes si ji upravit podle chuti
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam