• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYConan Exiles
    DWAY
    DWAY --- ---
    Tak uz by to melo bezet updatnute :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    yop, uz se to taha :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    kouknu jestli je k dispozici patch
    JCD
    JCD --- ---
    https://steamstore-a.akamaihd.net/.../externalpost/steam_community_announcements/2394106369048382737

    Hotfix for Live (25.05.2018)
    25. KVĚTNA - COMMUNITY MANAGER (NICOLE V)
    Hey all! New patch out. We know issues such as the “light armor” journey bug are still on live but will push out fixes for these in a later patch. Thanks for your patience! This is Version [98222/17925] so be sure to update your game.

    AI
    Fixed a problem with thralls falling through ground while performing melee attacks near a doorway

    Balance
    Balance pass on amount of experience player gains from exploration

    Bugfixing
    Fixed a problem with equipped weapons not rendering for other players
    Fixed a problem with cloning thralls
    Fixed a crash related to static placeables (which should improve stability in coop play)
    Fixed a problem where using the radial menu on a controller would block Main Menu from opening

    Server Settings
    We’ve re-enabled the setting where player bodies when logged out will remain in the world. Private server admins can toggle this with the following command:
    LogoutCharactersRemainInTheWorld=True
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    JCD: v tom případě ano! :)
    JCD
    JCD --- ---
    KID_MCHUTT: dečky zásadně z kůži zabitých nepřátel ! Crom!
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    JCD: a dečky štrikuješ? :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    já mám taky kompost, ale dávám to trochu od baráků, protože mouchy, znáte to.
    A květináče jsou super, já nakonec pěstuju květiny i ve skutečnosti.
    JCD
    JCD --- ---
    Musim vas varovat. Mam uchylku, mne totiz baví zakládat všude komposty a květináče s agavema a boruvkama ;)
    DWAY
    DWAY --- ---
    jde mi o to, aby byla moznost si zabojovat. I kdyz pokud budem vsichni ve stejnem klanu tak to je asi fuk
    DWAY
    DWAY --- ---
    VIRIK: hmm tak mozna neni. Podivam se a kdyztak to zmenim.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    PvP je dovoleno? Včera se mi to hlásilo, že server je PvE
    DWAY
    DWAY --- ---
    hodil jsem na nastěnku pravidla. JCD sme včera založili klan. Pokud by se chtěl někdo přidat.
    JCD
    JCD --- ---
    DORIAN: az odemkneme maproom, tak budou vzdalenosti kratsi
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    JCD: Ale souhlasím, že přesně něco takového by to chtělo. Není základní premisa otroka, že dělá práci, kterou já dělat nechci? :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    Hlavně ale on o tom před rokem hlavní vývojář psal jako o věcech, na kterých dělaj.
    A vzhledem k tomu, že jim to vydělává by to byla blbost neudělat teda velkej patch do půl roku kde to bude.
    DWAY
    DWAY --- ---
    JCD: no tenhle mod by byl asi nad moznosti editoru.
    JCD
    JCD --- ---
    Lepsi NPC by byla fajn. Treba assignout thralla k bedne a on ji bude plnit definovanou surovinou z okoli.
    Ja se snad naucim delat mody :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    DWAY: no, základ je trochu bizár. Máš otroka jako mulu a zabije ji šelma na dva zásahy. To si myslím FunCom nevymyslil úplně dobře.

    Další věc je, že v plné verzi není furt to, co slibovali před rokem:

    management celýho tvýho hradu/města. Otroci jako součást obyvatelstva. Možnost osvobodit otroky z područí NPC, načež se část z nich může přidat do vašeho města/hradu. Možnost karavan propojit si spřátelená vaše města a výrobny. Možnost chovat a odchytat zvířata a používat je jako muly.

    Protože tohle tam mělo bejt a asi to i bude, ale kdy a za jak dlouho? Nosnej otrok, kterýho po cestě sežerou i kytky u cesty je mi na nic :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    Server jede, encumberance multiplier asi bohuzel nefunguje (podle oficialniho api to nejde, takze asi jen pro mody) ale zbytek vypada lepe. Mam stromy u baraku :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam