• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYConan Exiles
    O hře Conan Exiles: Novinky, tipy, servery, případné spoluhraní :)

    Conan Exiles wiki 
    Manuál ke hře

    server je online. Kdyby jste si nekdo chteli zahrat, tak me pingnete pro URL a Heslo

    Pravidla serveru:
    1) Chovejte se slušně. Na serveru jsou převážně lidi z tohoto klubu

    discord: https://discord.gg/zqd7tA6 (prevazne pro kontaktovani, ohledne restartu nebo znovuspusteni kdyz to spadne)

    epicky mod:
    [ JCD @ Conan Exiles ]
    rozbalit záhlaví
    JCD
    JCD --- ---
    DWAY: exil nebo smrt!
    DWAY
    DWAY --- ---
    JCD: existuje jediny zpusob, jak opustit Sons of Crom :-D
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    VIRIK: Mám pocit, že tyhle potvory mizejí sami o sobě tak jako tak, protože jsem je postavil na serveru, kde nestárly budovy a dokonce bylo i zabráněno jejich zničení bojem (mimochodem, Purge tím docela ztratila na smyslu :)) a stejně mizeli za poměrně krátkou dobu. NA druhou stranu, je mohl smazat admin, protože já měl barák o dost dál, protože u vody ze zásady nestavím
    DWAY
    DWAY --- ---
    JCD: smazat to jde urcite pres admina :) chut by byla, ale cas neni :( Nejdrive v patek.
    DWAY
    DWAY --- ---
    JCD: kdyz toho nebudete zneuzivat, tak muzu zapnout niceni budov.
    JCD
    JCD --- ---
    takze jestli budes mit mily DWAYi casochut, muzes to zkusit
    JCD
    JCD --- ---
    Admin Commands - Official Conan Exiles Wiki
    https://conanexiles.gamepedia.com/Admin_Commands
    JCD
    JCD --- ---
    jeste mozna v admin modu by to slo vymazat, pry existuje nejaky SHIFT+DEL admin dvojhmat ktery maze vse pred adminem
    JCD
    JCD --- ---
    podle mne to nema nic spolecnyho s klanem...spis s mistem
    jsem ty pasti dal do oazy na muriela's Hope a pak jsem si vziml ze pobliz je legendary chest jak tam spawnuje ten nosorozec boss, tak spis myslim ze to bude tim, prilis blizko ty truhly (asi 20m)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    DORIAN: ano, když se na serveru zapne stárnutí a mizení osamocených staveb, tak ano. Ale my to snad vypínali.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    DWAY: nedivil bych se, kdyby ti teď patřili i jeho otroci a dům
    JCD
    JCD --- ---
    DWAY: nic jsem neopustil :)
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    DWAY: Rybí pasti mají tendence velice rychle mizet. Předpokládám, že teď už přestanou existovat sami o sobě.
    Na druhou stranu s nastavením serveru se každý může podívat do jakékoli skříně či pracovní stanice, takže ani rybí past by neměla být problém.
    DWAY
    DWAY --- ---
    VIRIK: takze pokud opustil nas clan tak jeho rybi pasti zustaly mi? :-D
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    proto neblbněte s těmi klany. Věci se vám převádí do vlastnictví těch klanů.
    DWAY
    DWAY --- ---
    JCD: tys opustil nas sexisticky klan? :-D
    JCD
    JCD --- ---
    CAIA: jojo mlady pan rikal, ze to nejses ty ;)
    JCD
    JCD --- ---
    VIRIK: hru jsem restartoval, treba pomuze restart serveru az k nemu dojde....a postavil jsem to az po vstupu do klanu :(

    divne, jindy mi to presne tak jak to mam ted fungovalo
    ani foundation bloky mi ve vode nejdou smazat, jinde mi to presne takhle fungovalo
    DWAY
    DWAY --- ---
    Ale vypada to, ze to slape dobre :) Tento tyden sem vubec nemel cas to ani zapnout :(
    CAIA
    CAIA --- ---
    Mimochodem, za mne ted asi hra synator, tak se nedivte, pokud bude mit ma psotavicka zvlastni chovani :D. Ale ma ukol farmit a chytat otroky.
    CAIA
    CAIA --- ---
    JCD: Me se takhle tri rybi pasti postavily tak, ze vubec nesly ani videt.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam