• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYConan Exiles
    JCD
    JCD --- ---
    to je strasna predstava, volim smrt!
    DWAY
    DWAY --- ---
    VIRIK: sons of crom je klan, kde i zeny maji vetsi penis nez muzi z ostatnich klanu :-D
    JCD
    JCD --- ---
    Uplne se mi vybavila scena z Modre Ustrice
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    klan Anče-kuba-hajnej? To jsou karlštějnovci.

    Ale zase Sons of Crom zní jako něco, kde se scházej drsný kluci co to v pátek večer umí roztočit na místní diskotéce, kde nejvíce zazáří v secvičeném tanci na slavný hit od DJ Boba.
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    Muzete se nastehovat do me chajdalopky kousek od karlstejnu.. jen si jidlo musite lovit sami. nepotrebuju klaneni, ale po baraku chodim zasadne nahej
    DWAY
    DWAY --- ---
    Ja klaneni nevyzaduju :-D
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    JCD: ja se nenapadne ke karlstejnikum vkradam. vykopal jsem si k nim tajnej tunel
    JCD
    JCD --- ---
    DWAY: Karlstejnaci maji svuj klan, Hospodska nevi jestli se chce klanet, tak mozna Cayia jestli ovsem by syn chtel ;)
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Já nad tím docela vážně přemýšlel, ale po tomhle výroku už si nějak nejsem jistý :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    JCD: btw mas prava tak klidne naber kdyby se nekdo chtel pridat :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    JCD: a v exilu uz sme :-D
    JCD
    JCD --- ---
    DWAY: exil nebo smrt!
    DWAY
    DWAY --- ---
    JCD: existuje jediny zpusob, jak opustit Sons of Crom :-D
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    VIRIK: Mám pocit, že tyhle potvory mizejí sami o sobě tak jako tak, protože jsem je postavil na serveru, kde nestárly budovy a dokonce bylo i zabráněno jejich zničení bojem (mimochodem, Purge tím docela ztratila na smyslu :)) a stejně mizeli za poměrně krátkou dobu. NA druhou stranu, je mohl smazat admin, protože já měl barák o dost dál, protože u vody ze zásady nestavím
    DWAY
    DWAY --- ---
    JCD: smazat to jde urcite pres admina :) chut by byla, ale cas neni :( Nejdrive v patek.
    DWAY
    DWAY --- ---
    JCD: kdyz toho nebudete zneuzivat, tak muzu zapnout niceni budov.
    JCD
    JCD --- ---
    takze jestli budes mit mily DWAYi casochut, muzes to zkusit
    JCD
    JCD --- ---
    Admin Commands - Official Conan Exiles Wiki
    https://conanexiles.gamepedia.com/Admin_Commands
    JCD
    JCD --- ---
    jeste mozna v admin modu by to slo vymazat, pry existuje nejaky SHIFT+DEL admin dvojhmat ktery maze vse pred adminem
    JCD
    JCD --- ---
    podle mne to nema nic spolecnyho s klanem...spis s mistem
    jsem ty pasti dal do oazy na muriela's Hope a pak jsem si vziml ze pobliz je legendary chest jak tam spawnuje ten nosorozec boss, tak spis myslim ze to bude tim, prilis blizko ty truhly (asi 20m)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam