• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYConan Exiles
    JCD
    JCD --- ---
    DORIAN: postarsi?
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    JCD: Tak pardon. Postarší žoldák s morálkou toulavé kočky... ;)

    HANZILLA: To se dostáváme už někam jinam, než jsem původně zamýšlel :) Ale to dokazuje, že tu máme i mladší :D
    JCD
    JCD --- ---
    jedinej validni duvod hrat babu je mensi hitbox a mensi visualni obstrucke v tretim pohledu ;)
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    rad cumim na nahou babu a nestidim se %masturbation is not a crime!
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    xxx emancipovaná vyvrhelka
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    Náhodou, má avatarka je emancipovaný vyvrhel!
    JCD
    JCD --- ---
    <---zadnej paprda
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Jen tak ze zvědavosti. Máme tam sice několik virtuálních děvčat (echm...), ale máme vůbec nějakou reálnou hráčku? Nebo jsme jenom banda starejch páprdů, kteří po té, co uloží děcka do postele a ženu k televizi nebo do kuchyně si sednou k počítači a vzpomínají na devadesátky?
    DWAY
    DWAY --- ---
    DORIAN: samozrejme se myslel ten virtualni :-D coz vlastne technicky porad sedi s tim co pises :-D

    to si necham v zaloze az me nastvete :-D
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    DWAY: Mám pocit, že na to taky někde existuje mód... ale prosím, ten opravdu ne!
    JCD
    JCD --- ---
    to je strasna predstava, volim smrt!
    DWAY
    DWAY --- ---
    VIRIK: sons of crom je klan, kde i zeny maji vetsi penis nez muzi z ostatnich klanu :-D
    JCD
    JCD --- ---
    Uplne se mi vybavila scena z Modre Ustrice
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    klan Anče-kuba-hajnej? To jsou karlštějnovci.

    Ale zase Sons of Crom zní jako něco, kde se scházej drsný kluci co to v pátek večer umí roztočit na místní diskotéce, kde nejvíce zazáří v secvičeném tanci na slavný hit od DJ Boba.
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    Muzete se nastehovat do me chajdalopky kousek od karlstejnu.. jen si jidlo musite lovit sami. nepotrebuju klaneni, ale po baraku chodim zasadne nahej
    DWAY
    DWAY --- ---
    Ja klaneni nevyzaduju :-D
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    JCD: ja se nenapadne ke karlstejnikum vkradam. vykopal jsem si k nim tajnej tunel
    JCD
    JCD --- ---
    DWAY: Karlstejnaci maji svuj klan, Hospodska nevi jestli se chce klanet, tak mozna Cayia jestli ovsem by syn chtel ;)
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Já nad tím docela vážně přemýšlel, ale po tomhle výroku už si nějak nejsem jistý :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    JCD: btw mas prava tak klidne naber kdyby se nekdo chtel pridat :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam