• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYConan Exiles
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    DWAY: Spousta lidí říká, že člověk dospěje až s prvním dítetem a že do té doby je to ucho pořád, takže bych řekl, že klasifikace je splněna :)
    A jinak gratuluji :) Mám podezření, že tak tři až šest týdnů (podle štěstí) taky budu poněkud méně aktivní ze stejných důvodů :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    DORIAN: takže jsem páprda, jo? No počkej.
    DWAY
    DWAY --- ---
    DORIAN: tak to ani ja jeste ne :) O kousek. Ale nostalgii na Conana mam, a sem otec 1.99 decka :-D Takze zadne ucho :)
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Já to viděl jako cokoliv nad Kristova léta
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    starší znamená kolik?
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Nicméně moje úplně úvodní otázka nebyla míněna nijak dvojsmyslně. Já se opravdu ptal na to jaká jsme společnost, protože to na mne (při herních debatách i mimo ně) působilo, že tu je převážně spíš starší osazenstvo s jistou dávkou nostalgie ke Conanovským příběhům, tak proto :)
    Asi si budu muset dávat víc bacha na to, jak se vyjadřuji.
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    DWAY: Vždyť ta moje mi taky pravidelně kouká přes rameno a směje se mi, že kdyby ta holčina opravdu byla tak vybavená, a chodila prostoprsá, tak si při nejbližším útoku nejspíš sama vysklí zuby.
    JCD
    JCD --- ---
    VIRIK: skutecna otazka zni, chces-li poslouchat stovky hodin muzske nebo zenske hekani ;)
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    je zdravější mít černocha s dongem po kolena nebo normální ženskou před 40tkou, s normálníma dvojkama jako mám já?
    DWAY
    DWAY --- ---
    DORIAN: nahodou mi zena pomahala s tvorbou me virtualni paprdyne :-D
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    DORIAN: no bohuzel zas tak mladsi uz nebudu :(
    JCD
    JCD --- ---
    DORIAN: postarsi?
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    JCD: Tak pardon. Postarší žoldák s morálkou toulavé kočky... ;)

    HANZILLA: To se dostáváme už někam jinam, než jsem původně zamýšlel :) Ale to dokazuje, že tu máme i mladší :D
    JCD
    JCD --- ---
    jedinej validni duvod hrat babu je mensi hitbox a mensi visualni obstrucke v tretim pohledu ;)
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    rad cumim na nahou babu a nestidim se %masturbation is not a crime!
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    xxx emancipovaná vyvrhelka
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    Náhodou, má avatarka je emancipovaný vyvrhel!
    JCD
    JCD --- ---
    <---zadnej paprda
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Jen tak ze zvědavosti. Máme tam sice několik virtuálních děvčat (echm...), ale máme vůbec nějakou reálnou hráčku? Nebo jsme jenom banda starejch páprdů, kteří po té, co uloží děcka do postele a ženu k televizi nebo do kuchyně si sednou k počítači a vzpomínají na devadesátky?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam