• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYConan Exiles
    DIOM
    DIOM --- ---
    CAIA: já včera natahal 4 otroky do kola a pak jsem ho omylem zboural ..leželi tam v pytli a nešlo nic jiného, než je zrušit :|
    CAIA
    CAIA --- ---
    Dneska mi to namichlo, vedu si tier3 cvicitele z galeony, na pidikopecku misto skoku postava zacne slphat a je pryc. :(
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    JCD: ovšem co nám nabídnete? Bez nás jste maličký klan na serveru, kde už ostatní něco znamenaj a maj karlštejn. Ale s náma, s náma už něco jste a znamenáte!
    JCD
    JCD --- ---
    ja bych nekdy zkusil witch queen
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    DIOM: tam jsem byl a vchod jsem asi přehlídnul. No to bude tím, že mne tam přepadla pouštní bouře.
    DIOM
    DIOM --- ---
    VIRIK: na západním konci řeky je camp divochů a za ním je vchod do kanálů..podívej se tam na ghost flashback a hned ti bude jasný jak se dostat dovnitř..a vezmi si s sebou luk ,)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    ty kanály bych zkusil, kde že je vstup?
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    já zabil netopýra docela lehce, včera jak jsem se byl proběhnout. A myslím mám teprve 33 level, ale hlavně ten perk doregenerovávání zdraví, ten je teda OP.
    Narazil jsem pak na černýho nosorožce a slomil mu nehet, ale i když mi snížil zdraví na 1 mm, tak mi stačilo se jen dvakrát mu vyhnout a doregeneroval jsem se.
    Díky kombinace s perkem odolnosti na změny teploty pak jsem na tom severu pobíhal hampatej a noproblemo, regeneruju se rychleji, než mne m,ráz dokáže ublížit, jen to poskakuje.
    Akorát u těch bosů prostě to chce trpělivost s ukusováním HP. A štít, kterým se dá slušně parírovat.
    DWAY
    DWAY --- ---
    DIOM: modre louce umim, to byla dalsi vec co jsem si odnesl, krom posramoceneho ega :-D
    DWAY
    DWAY --- ---
    JCD: meh to neni Conan way.
    DIOM
    DIOM --- ---
    CAIA: to je ta mrcha co je v kanálech? ..jestli jo, tak tu už jsme zabili..kdyby někdo chtěl ohavnej reptilianskej armor, tam mu ho rád udělám :) ..případně modrý louče, ty jsou fajn
    JCD
    JCD --- ---
    Otrávené šípy zpoza rohu. To funguje. Ty její flusance docela solí, dá se ji zabit dřív než si vas vůbec všimne
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    CAIA: Zatím ještě ne. Jsem rád, že jsem dokázal sundat bílého batmana.

    Předpokládám, že s Conanem už hodily řeč všichni.
    DWAY
    DWAY --- ---
    CAIA: no mel jsem level 30 a obyc medium brneni takze prerostla uzovka mi 2x jebla a bylo vymalovano.
    CAIA
    CAIA --- ---
    DWAY: od te prerostle uzovky?
    DWAY
    DWAY --- ---
    CAIA: nope, byl sem tam a dostal sem na prdel.
    CAIA
    CAIA --- ---
    Uz mate hotovej destroy abyssal remnant?
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Který rozumný člověk by se chtěl přidat ke klanu hospodských, kteří to navíc hrají velmi rekreačně :)
    JCD
    JCD --- ---
    ok, vyznelo mi to tak ze se pridas do hospodskeho klanu :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    JCD: tím jsem ymslel váš klan, že se přidáme k vám
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam