• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYConan Exiles
    O hře Conan Exiles: Novinky, tipy, servery, případné spoluhraní :)

    Conan Exiles wiki 
    Manuál ke hře

    server je online. Kdyby jste si nekdo chteli zahrat, tak me pingnete pro URL a Heslo

    Pravidla serveru:
    1) Chovejte se slušně. Na serveru jsou převážně lidi z tohoto klubu

    discord: https://discord.gg/zqd7tA6 (prevazne pro kontaktovani, ohledne restartu nebo znovuspusteni kdyz to spadne)

    epicky mod:
    [ JCD @ Conan Exiles ]
    rozbalit záhlaví
    CAIA
    CAIA --- ---
    DWAY: od te prerostle uzovky?
    DWAY
    DWAY --- ---
    CAIA: nope, byl sem tam a dostal sem na prdel.
    CAIA
    CAIA --- ---
    Uz mate hotovej destroy abyssal remnant?
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Který rozumný člověk by se chtěl přidat ke klanu hospodských, kteří to navíc hrají velmi rekreačně :)
    JCD
    JCD --- ---
    ok, vyznelo mi to tak ze se pridas do hospodskeho klanu :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    JCD: tím jsem ymslel váš klan, že se přidáme k vám
    JCD
    JCD --- ---
    a k nasemu nejvic cool klanu ktery se shamelessly pojmenoval po nazvu serveru nikdo nechce, DWAYi ;)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    tak já včera byl a kutal už i obsidian a zlaté valouny na severu, si můžu odlít. Ale pokud jsi všechny řemeslníky JCD nevychytal, tak si je pochytáme samy :)

    i když... už jsme diskutovali o přidání se k vašemu klanu :)
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    JCD: Jo to se to dělají nízké ceny, když má člověk psí vojáky za barákem :)
    JCD
    JCD --- ---
    DORIAN: supr, diky
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    JCD: Cokoliv jsi dostal herně z knih nebo od lidí a nenaučil jsi se sám za bodíky, tak ti zůstane - ověřeno.
    JCD
    JCD --- ---
    Otazka: Kdyz si slehnu lotosovy odvar na zapomenuti, vyresetuji se mi i vsechny recepty nactene z knizek po svete a naucena nabozenstvi?
    JCD
    JCD --- ---
    Tak byl to nejsnazsi smysluplny cenik co se mi podarilo vecpat na tabuli do 40ti znaku ;)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    tak to škoda, že jsem všechny penízky rozemlel, protože počítám s výrobou na jiné věci.
    JCD
    JCD --- ---
    Jinak u mne ve městě už funguje trh otroky, je tam bedna s aktuální nabídkou, ceník je 1stribrny za tier 1, 2 za 2, 3 za 3 a jeden zlaťák za 4 ;)
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    DWAY: Vím, už jsem to jednou použil a pár jich mám v zásobě :) Ale mám pocit, že teď budu měnit až na levelu 60.
    DWAY
    DWAY --- ---
    DORIAN: sak hlavne staci udelat zluty elixer a muzes skilly resetovat podle potreby.
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    DWAY: Chcete, vyrobit nějaké židle, stoly, postele, koberce, polštáře atd? Světlem a vycpáváním hlav se zatím ještě zatím pořád nezabývám, ale s ostatním můžu pomoct. Vím, že si tím zabíjím učební sloty, ale když mě se to líbí a navíc mě to baví. JCD mi posledně věnoval nějaké pracovní otroky, takže mám pocit, že jednak ještě něco dlužím a jednak by se mi hodily nějací další :)

    JCD: Přesně na to jsou třeba. Víš jak dlouho trvá výroba železných podpěr, cihel a tránků? ;)
    JCD
    JCD --- ---
    DORIAN: včera jsem koukal na tevernu. Megalomansky projekt to je vskutku :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    DORIAN: jeden se strazni vezi je muj.
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    A co jsem koukal, tak prakticky nikdo nepostavil tuny baráků (krom našeho nočního zloděje, ale ten je má všechny na jednom místě až na ten v džungli :)) a není nás na serveru zase tolik, aby se to nedalo snést.

    Mimochodem, wiply nám server, na kterém jsem hrál spolu s kamarádem, takže jsem ho přizval k nám. Taverna se tak oficiálně stává jedním z klanů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam