• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYConan Exiles
    JCD
    JCD --- ---
    Ten landclaim je ted úplně super ;)
    DIOM
    DIOM --- ---
    CAIA: na tu máme zálusk dneska..mi jsme včera ubojovali červenýho draka.
    CAIA
    CAIA --- ---
    Jinak rano jsem zabil tu prerostlou uzovku. Pekne misto s peknou atmosferou. Uzovka neni tezka, staci uhybat smerme k ni a zase zpet.
    DIOM
    DIOM --- ---
    DWAY: v pohodě..takhle je to o dost lepší
    DWAY
    DWAY --- ---
    DIOM: snizil jsem land claim na zadost :) Ano to jsem delal vcera, mas pravdu.
    DIOM
    DIOM --- ---
    JCD: to poznám spolehilivě, protože nám třeba najednou rostou stromy na dvoře, kde předtím nebyly..kameny jsou jinde..gazella nám chodí po zahradě a tak..po restartu se tyhle věci náhodně rozmístí jinak, než předtím
    JCD
    JCD --- ---
    co bylo jinak? nema cenu to moc resit, jsou tam bugy. Ja musim obcas davat relog protoze mi postava kuprikladu rozprahne ruce a zacne poskakovat, nebo nejdou otvirat bedny.....exit do menu a relog to vetsinou spravi

    take je tam bug, ze kdyz mate thralla followera, a odejtete ze hry, po relogu za vami uz nechodi, ale hra si porad mysli, ze za vami chodi, takze si nemuzete vzit jineho. A tohle spravi jen restart serveru.
    DWAY
    DWAY --- ---
    DIOM: je to mozne. Ted si nejsem jisty jestli sem netestoval mod vcera kdyz byli vsichni off. Mam pocit ze jo.
    DIOM
    DIOM --- ---
    DWAY: aha..to je trošku divný teda..protože dopoledne byly věci jinak, než odpoledne..proto jsem si myslel, žes to resnul
    DWAY
    DWAY --- ---
    DIOM: dneska.
    DIOM
    DIOM --- ---
    nebyl reset včera?
    DWAY
    DWAY --- ---
    CAIA: nevim, nedival jsem se :-D
    CAIA
    CAIA --- ---
    DWAY: Vermintide? :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    Kurec vy me nicite. Vyskocila na me steam notifikace tak si rikam urcite mi nekdo pise ze server nejede, a ono jen polozka z vaseho seznamu prani je ve sleve :-D
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    CAIA: jo, pobili to tvoji otroci.
    CAIA
    CAIA --- ---
    Kuci nejak jsem nepochopil purge. Byl jsem ve hre kdyz mi to napsalo ze impove utoci, jenze kde nic tu nic. Pravdepodobne pribehli do baze, kde jsem zrovna ja nebyl, mam ted ty domy dva. Mam tam dost thrallu a po navratu jsem cekal ze to tam bude vybite a nic, vse ok. To je ten purge tak lehky?
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    jo, vemte si co najdete v mých truhlících a zrušte moji stavbu. Už s váma hrát nebudu.
    DWAY
    DWAY --- ---
    aaand we're back :)
    CAIA
    CAIA --- ---
    DIOM: Tak to je mazec, to jsem nevedel. Podobnych bugu tam je :(
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    JCD: hm!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam