• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYConan Exiles
    O hře Conan Exiles: Novinky, tipy, servery, případné spoluhraní :)

    Conan Exiles wiki 
    Manuál ke hře

    server je online. Kdyby jste si nekdo chteli zahrat, tak me pingnete pro URL a Heslo

    Pravidla serveru:
    1) Chovejte se slušně. Na serveru jsou převážně lidi z tohoto klubu

    discord: https://discord.gg/zqd7tA6 (prevazne pro kontaktovani, ohledne restartu nebo znovuspusteni kdyz to spadne)

    epicky mod:
    [ JCD @ Conan Exiles ]
    rozbalit záhlaví
    CAIA
    CAIA --- ---
    DWAY: Vermintide? :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    Kurec vy me nicite. Vyskocila na me steam notifikace tak si rikam urcite mi nekdo pise ze server nejede, a ono jen polozka z vaseho seznamu prani je ve sleve :-D
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    CAIA: jo, pobili to tvoji otroci.
    CAIA
    CAIA --- ---
    Kuci nejak jsem nepochopil purge. Byl jsem ve hre kdyz mi to napsalo ze impove utoci, jenze kde nic tu nic. Pravdepodobne pribehli do baze, kde jsem zrovna ja nebyl, mam ted ty domy dva. Mam tam dost thrallu a po navratu jsem cekal ze to tam bude vybite a nic, vse ok. To je ten purge tak lehky?
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    jo, vemte si co najdete v mých truhlících a zrušte moji stavbu. Už s váma hrát nebudu.
    DWAY
    DWAY --- ---
    aaand we're back :)
    CAIA
    CAIA --- ---
    DIOM: Tak to je mazec, to jsem nevedel. Podobnych bugu tam je :(
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    JCD: hm!
    DWAY
    DWAY --- ---
    DIOM: to jo ale když splhas tak ho pustis to lano. Pak se obcas blbe hleda. Mi jednou prasklo lano na vytahu a chudak se zritil a neprezil :-D
    JCD
    JCD --- ---
    VIRIK: cekas sociální a zdravotní pojištění? ;)
    DIOM
    DIOM --- ---
    CAIA: jinak ono to občas vypadá, že se thrall ztratil a běžíš s prázdným provazem..ale ve skutečnosti ho pořád máš..poznáš to ale jen tak, že ti to řekne spoluhráč, který ho normálně dál vidí..včera se nám přesně tohle stalo
    DIOM
    DIOM --- ---
    CAIA: já včera natahal 4 otroky do kola a pak jsem ho omylem zboural ..leželi tam v pytli a nešlo nic jiného, než je zrušit :|
    CAIA
    CAIA --- ---
    Dneska mi to namichlo, vedu si tier3 cvicitele z galeony, na pidikopecku misto skoku postava zacne slphat a je pryc. :(
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    JCD: ovšem co nám nabídnete? Bez nás jste maličký klan na serveru, kde už ostatní něco znamenaj a maj karlštejn. Ale s náma, s náma už něco jste a znamenáte!
    JCD
    JCD --- ---
    ja bych nekdy zkusil witch queen
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    DIOM: tam jsem byl a vchod jsem asi přehlídnul. No to bude tím, že mne tam přepadla pouštní bouře.
    DIOM
    DIOM --- ---
    VIRIK: na západním konci řeky je camp divochů a za ním je vchod do kanálů..podívej se tam na ghost flashback a hned ti bude jasný jak se dostat dovnitř..a vezmi si s sebou luk ,)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    ty kanály bych zkusil, kde že je vstup?
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    já zabil netopýra docela lehce, včera jak jsem se byl proběhnout. A myslím mám teprve 33 level, ale hlavně ten perk doregenerovávání zdraví, ten je teda OP.
    Narazil jsem pak na černýho nosorožce a slomil mu nehet, ale i když mi snížil zdraví na 1 mm, tak mi stačilo se jen dvakrát mu vyhnout a doregeneroval jsem se.
    Díky kombinace s perkem odolnosti na změny teploty pak jsem na tom severu pobíhal hampatej a noproblemo, regeneruju se rychleji, než mne m,ráz dokáže ublížit, jen to poskakuje.
    Akorát u těch bosů prostě to chce trpělivost s ukusováním HP. A štít, kterým se dá slušně parírovat.
    DWAY
    DWAY --- ---
    DIOM: modre louce umim, to byla dalsi vec co jsem si odnesl, krom posramoceneho ega :-D
    DWAY
    DWAY --- ---
    JCD: meh to neni Conan way.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam