• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYConan Exiles
    O hře Conan Exiles: Novinky, tipy, servery, případné spoluhraní :)

    Conan Exiles wiki 
    Manuál ke hře

    server je online. Kdyby jste si nekdo chteli zahrat, tak me pingnete pro URL a Heslo

    Pravidla serveru:
    1) Chovejte se slušně. Na serveru jsou převážně lidi z tohoto klubu

    discord: https://discord.gg/zqd7tA6 (prevazne pro kontaktovani, ohledne restartu nebo znovuspusteni kdyz to spadne)

    epicky mod:
    [ JCD @ Conan Exiles ]
    rozbalit záhlaví
    DIOM
    DIOM --- ---
    JCD: taky jsme tam včera byli..aniž bychom věděli kam jdem, jsme nakonec skončili u ledových obrů..jsme je hned vysekali, když už jsme tam byli...je to celkem štreka, abych si tam zase hned zaběhl
    JCD
    JCD --- ---
    DORIAN: nad mestem vez, na utesu vedle mesta nova usedlost, je to veliky:)

    ja byl vcera u vulkanu, behal jsem tam nahy pac mi vlci sezrali obleceni

    Pro Tip: nelezte na lavu, slapnout na ni je insta death :)
    CAIA
    CAIA --- ---
    Dekuji za vytah k Black Hand lodi z vychodni strany. :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    už mám materiál na ledničky a mrazáky..kdyby někdo chtěl, vyrobím
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    JCD: Truncheon funguje i na hráče? Vím, že jsou módy, kde jsou omračující zbraně fungující i na hráčské postavy, ale myslel jsem, že v základu to není.
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    JCD: Doufám, že bude dobře využit - snažil jsem se o velikou variabilitu. Kdyby jsi chtěl nějaký kousek víckrát, tak dej vědět.
    Mimochodem, tak věž, co ti staví nad městem vypadá parádně, jen na poslední část se ty schody vůbec nehodí - člověk se tam nevejde a stejně musí šplhat venkem :) Nechce tam spíš žebřík?
    JCD
    JCD --- ---
    DORIAN: dekuju za nabytek :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    postavil jsem vytah na sever..vstup volny, jizdne dobrovolne :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    vecer se na to podivam :) Uz bych si zas zahral trosku :)
    JCD
    JCD --- ---
    DORIAN: turnaj je skvely napad....i kdyz v dnesni dobe frci spis battle royale ;)

    navrhuju az vsichni dolezeme na 60, nahou battle royale vsichni proti vsem, povolene zbrane pesti a truncheon ;)
    JCD
    JCD --- ---
    DWAY: nekoukal ses po necem takovem?
    GitHub - prom3theu5/ConanExilesServerUpdater: Dedicated Server Updater For Conan Exiles
    https://github.com/prom3theu5/ConanExilesServerUpdater

    Autohotkey skrip ktery server
    -udrzuje v chodu (po aktualizaci/ po padu serveru)
    -automaticky aktualizuje
    - restartuje v urcitou hodinu

    Az doladis server konfigurace, mozna by ti usnadnilo praci to nechat bezet pres neco takoveho. By se to o sebe staralo hezky samo


    DORIAN
    DORIAN --- ---
    DIOM: V tom případě bych dal návrh ho zvednou alespoň na úroveň 5, kdyby se někdo rozhodl, že si bude stavět bydlení v nejsevernějších částích, tak ať má odpovídající napadání.

    DIOM: Je to nejen podle toho, jak moc jsi na severu, ale také v které oblasti se pohybuješ. Třeba tam co máme... no za hospodu už bych to úplně neoznačoval. Spíš za hostinský dům s přistavěnými kasárnami a chrámem Mithry :) Tak tam očekávám Purge buď z Darfari (ten snazší) a nebo ze škorpionů včetně bossa velkého škorpiona.
    JCD
    JCD --- ---
    dekuji :)
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    JCD: Všecko bude. I koberečky a taneční stoly :)

    DWAY: Mě i kolegovi to bez PvP docela vyhovuje. To spíš zapínat opravdu jen tehdy, když se dopředu dohodne nějaká akce (třeba turnaj :)).
    DWAY
    DWAY --- ---
    Jinac pvp bych mozna zatim nechal vypnute, pokud vylozene nechcete bojovat. Ono staci aby nahodou nekdo vbehnul do cizi zakladny a povrazdil par thrallu coz pri jejich tezke farme by bylo spise na obtiz
    JCD
    JCD --- ---
    vsak uvidis ;) jo a naky koberecek ;)
    DIOM
    DIOM --- ---
    DORIAN: purge level 4
    DWAY
    DWAY --- ---
    DORIAN: default. Z hlavy nevim, ale kazdy by mel mit pristup pro cteni.
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    DWAY: Kolik máme vlastně nastavenou max. úroveň Purge v settingu?
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    JCD: Tak ti tam dneska skočím a přinesu nějaké kulaté stolky a židle - jestli je to opravdu tak malé, tak máš z hospody kavárnu :)
    JCD
    JCD --- ---
    Zalezi na lokaci, cim vic na sever, tim drsnejsi purge. Mne ceka asi dneska nebo zitra vecer dalsi. Mam tam asi 30 thrallu, to by mela byt brnkacka
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam