• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYConan Exiles
    JCD
    JCD --- ---
    ja mel nutkani zalozit outpost u Asgarthu, ale zadny misto se mi tam nelibilo

    nasel jsem peknou jeskyni v Ice Chasm, problem je ze na severu chybi zakladni vec a tou je brimstoun

    tam nikde neni

    ono je fakt nejlepsi sidlit v hranicnim pasmu mezi pousti a severem
    DIOM
    DIOM --- ---
    JCD: taková horská chatka s terasou ;)
    JCD
    JCD --- ---
    DIOM: vytah jo, mate tam celou zakladnu ;)
    JCD
    JCD --- ---
    DORIAN: nad mestem vez, na utesu vedle mesta nova usedlost, je to veliky:)

    ja byl vcera u vulkanu, behal jsem tam nahy pac mi vlci sezrali obleceni

    Pro Tip: nelezte na lavu, slapnout na ni je insta death :)
    CAIA
    CAIA --- ---
    Dekuji za vytah k Black Hand lodi z vychodni strany. :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    už mám materiál na ledničky a mrazáky..kdyby někdo chtěl, vyrobím
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    JCD: Truncheon funguje i na hráče? Vím, že jsou módy, kde jsou omračující zbraně fungující i na hráčské postavy, ale myslel jsem, že v základu to není.
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    JCD: Doufám, že bude dobře využit - snažil jsem se o velikou variabilitu. Kdyby jsi chtěl nějaký kousek víckrát, tak dej vědět.
    Mimochodem, tak věž, co ti staví nad městem vypadá parádně, jen na poslední část se ty schody vůbec nehodí - člověk se tam nevejde a stejně musí šplhat venkem :) Nechce tam spíš žebřík?
    JCD
    JCD --- ---
    DORIAN: dekuju za nabytek :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    postavil jsem vytah na sever..vstup volny, jizdne dobrovolne :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    vecer se na to podivam :) Uz bych si zas zahral trosku :)
    JCD
    JCD --- ---
    DORIAN: turnaj je skvely napad....i kdyz v dnesni dobe frci spis battle royale ;)

    navrhuju az vsichni dolezeme na 60, nahou battle royale vsichni proti vsem, povolene zbrane pesti a truncheon ;)
    JCD
    JCD --- ---
    DWAY: nekoukal ses po necem takovem?
    GitHub - prom3theu5/ConanExilesServerUpdater: Dedicated Server Updater For Conan Exiles
    https://github.com/prom3theu5/ConanExilesServerUpdater

    Autohotkey skrip ktery server
    -udrzuje v chodu (po aktualizaci/ po padu serveru)
    -automaticky aktualizuje
    - restartuje v urcitou hodinu

    Az doladis server konfigurace, mozna by ti usnadnilo praci to nechat bezet pres neco takoveho. By se to o sebe staralo hezky samo


    DORIAN
    DORIAN --- ---
    DIOM: V tom případě bych dal návrh ho zvednou alespoň na úroveň 5, kdyby se někdo rozhodl, že si bude stavět bydlení v nejsevernějších částích, tak ať má odpovídající napadání.

    DIOM: Je to nejen podle toho, jak moc jsi na severu, ale také v které oblasti se pohybuješ. Třeba tam co máme... no za hospodu už bych to úplně neoznačoval. Spíš za hostinský dům s přistavěnými kasárnami a chrámem Mithry :) Tak tam očekávám Purge buď z Darfari (ten snazší) a nebo ze škorpionů včetně bossa velkého škorpiona.
    JCD
    JCD --- ---
    dekuji :)
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    JCD: Všecko bude. I koberečky a taneční stoly :)

    DWAY: Mě i kolegovi to bez PvP docela vyhovuje. To spíš zapínat opravdu jen tehdy, když se dopředu dohodne nějaká akce (třeba turnaj :)).
    DWAY
    DWAY --- ---
    Jinac pvp bych mozna zatim nechal vypnute, pokud vylozene nechcete bojovat. Ono staci aby nahodou nekdo vbehnul do cizi zakladny a povrazdil par thrallu coz pri jejich tezke farme by bylo spise na obtiz
    JCD
    JCD --- ---
    vsak uvidis ;) jo a naky koberecek ;)
    DIOM
    DIOM --- ---
    DORIAN: purge level 4
    DWAY
    DWAY --- ---
    DORIAN: default. Z hlavy nevim, ale kazdy by mel mit pristup pro cteni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam