• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYConan Exiles
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ok, dik:) takze pokud si nevezmu advanced religion featy, budou se moje t3 temply chovat jako t1 a vypadat jako t3?

    asi to vecer prubnu a uvidim:)
    CAIA
    CAIA --- ---
    GANDHI: tam kde to nevyzaduje recept, tak ano. Napriklad vcelin, ryby etc...
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    GANDHI: U těch opravdu základních (jako je táborák) nebo těch, co pracují sami na sebe (jako je včelín nebo past na ryby) to jde. Ale kde potřebuješ proces, tam máš smůlu, protože spolu s naučením se daného pracoviště se naučíš recepty.

    Nevím, jestli náhodou nestačí mít k dispozici vytvořenou kuchyň a pak vyrábat jen recepty, které se naučíš z chození po mapě - já měl kuchyň pokaždé.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    btw, pokud postavim nejakou workstation - co ja vim - vcelin, fish trap,fermentation barrel nebo potion maker a respecnu via yellow lotus, budu moc tyto pouzivat, aniz bych si znovu musel nabrat prislusny featy?
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Tak sem se k tomu konečně o výkendu dostal (solo) a hru dokončil. A musím přiznat, že jsem trochu zklamán. Z úplného konce ne. Ten byl ve skutečnosti velmi uspokojující (byť to byla jen několika vteřinová animace - já něco takového čekal :)), ale celou dobu (resp. co jsem se dozvěděl o postupu na vytvoření klíče) jsem se těšil na vysvětlení, které povede k příběhu Meč s Fénixem... a ono prdlajs - tahle část ještě není dokončená... Tak snad Funcom vytvoří něco zajímacího :)
    JCD
    JCD --- ---
    Toz pekne to je!



    JCD
    JCD --- ---
    Ó pardón, popletl jsem to. To byl Caia kdo přešel na private server :)
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    JCD: Nezvpomínám si, že bych měl admina... Dway mi něco neřekl? 8))
    JCD
    JCD --- ---
    DORIAN: to jo...ale zrovna vy jste si ho mohli pridat pres adminconsoli kolik jste chteli ;)
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    JCD: Bezva :) Bylo velmi zajímavé dívat se na padající meteority a pak na místě jejich dopadu vůbec nic nenajít :p
    JCD
    JCD --- ---
    starmetal fixed!
    JCD
    JCD --- ---
    Jupeeee, novy hotfix a nove DLC k dispozici ;)
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Musím říct, že Funcomácké pojetí Conanovského světa se mi velmi líbí až na jednu věc a tou jsou samotná Hyboryjská království, která u nich vypadají jak starověké Řecko. Z knih je dost jasně cítit, že to připomíná spíš středověkou společnost - Aquilonie je Francie, Nemedejci jsou němci a u Brythunie se dostáváme k balkánským národům.
    JCD
    JCD --- ---
    jinymi slovy, priorita je prodat vic DLC ;)
    JCD
    JCD --- ---
    Patch Schedule for the next two weeks [31.07.2018] - News and Announcements - Funcom Forums
    https://forums.funcom.com/t/patch-schedule-for-the-next-two-weeks-31-07-2018/29546
    DWAY
    DWAY --- ---
    Za tyden to nespadlo, protoze tam nikdo nebyl :-D Tudiz to prozatim stopnu, kdyby ste si nekdo chteli zahrat, tak dejte vedet :)
    JCD
    JCD --- ---
    Každopádně funcomaci jsou zpět z celozávodní dovolené. Brace for impact, patches are coming ;)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    JCD: to pak leda na discordu, no :))
    SHARKSYK
    SHARKSYK --- ---
    DORIAN: Rozumiem, často bývajú i obmedzenia že sa nejakú časovú jednotku nesmieš pripojiť do pôvodného clanu, takže pak xpíš tie stratené úrovne docela sám.
    Z mojich skúseností som moc perma výsledok nevidel, ale uznávam že by ma to asi taky nepotešilo. Na druhej strane sa mi dosť vidí ten pocit ohrozenia ktorý pak človek má keď vidí skupinku iných hráčov. Jak si v rámci PvE skoro nemusím dávať s namaxovanou postavou pozor na nič a môžem sólovať draky tak parta podobne namaxovaných hráčov je aspoň hrozba.
    JCD
    JCD --- ---
    RP není nic pro mne, když si člověk nemůže svobodne popovídat v chatu o nesmrtelnosti chrousta ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam