• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYConan Exiles
    JCD
    JCD --- ---
    JCD
    JCD --- ---
    Weekly Community Newsletter: Fanworks and Cats - News and Announcements - Funcom Forums
    https://forums.funcom.com/t/weekly-community-newsletter-fanworks-and-cats/31031/1
    JCD
    JCD --- ---
    netusim, co to bylo...
    DWAY
    DWAY --- ---
    JCD: cloud update pro single?
    JCD
    JCD --- ---
    hm tak asi jen cloud update, uz jsem se tesil na nove patche :)
    JCD
    JCD --- ---
    104MB patch na steamu?
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    já si to přepečlivě nastavím na začátku a pak leda když se objeví nějaek bug nebo jsem moc zvědavej na nějakou věc, jinak ne.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    jj, to chapu - hraju si to jako minecraft s prakticky nezmenenejma settingama a admin panel jsem snad jeste ani nepouzil:)
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    VIRIK: Mě to naopak sedlo :) Prostě jsem si jen opravil pár věcí, které jsem chtěl ve hře mít a základní setting to nenastavoval (zároveň se mi nechtělo vše natavovat růčo na začátku) a přidal si deset bodů nosnosti a pak už jsem jel bez přerušování až skoro do konce (na konci sem měl bug, tak jsem přeletěl jedny dvěře).
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    akorát musíš jen znovu kliknout na make me admin, to je celé.
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    VIRIK: Na solu ani nepotřebuješ mody, stačí hrábnout do admina. A výhodou je, že o admina přijdeš vždy, když se odloguješ a znovu naloguješ :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    nebo použít mody na level 256
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    na solo není problém si vyrovnat obtížnosti podle toho, jestli to chceš vést víc jako stavění nebo exploraci a lovení. Žlutý lotos kvete všude a není problém si z něj udělat lektvar a vyrestartovat si bodíky a dát to do staveb, vyrestartovat a postavit si sklad zbraní, vyrestartovat a stát se výrobcem čehokoliv....
    DWAY
    DWAY --- ---
    GANDHI: tak pro zacatek si dej jeden religion :) Stejne se to celkem prekryva co muzes sbirat z mrtvych pro body :)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    DWAY: tak kazdej bodik dobrej:) (obzvlast, kdyz si to smrdlam doma na solo, takze fakt nemuzu mit vsechno, tim spis spolehat na to, ze nakej kamos to umi). Na zbranich uz setrim - spis to ocesu o ty zmineny samocinny workstations a religions, co nevyuzivam
    DWAY
    DWAY --- ---
    GANDHI: pokud chces usetrit body, jde to daleko lepe na zbranich. Respecnes a naucis se jen nejnovesi zbrane.

    Samotny upgrade chramu neni uplne moc drahy ne? Nejdrazsi je naucit se nove nabozenstvi, coz se ale da udelat pres pokec s NPC zdarma.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    VIRIK: to leccos vysvetluje:p
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    musel jsem na dotaz použít slovník a stejně jsem to nepochopil
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ok, dik:) takze pokud si nevezmu advanced religion featy, budou se moje t3 temply chovat jako t1 a vypadat jako t3?

    asi to vecer prubnu a uvidim:)
    CAIA
    CAIA --- ---
    GANDHI: tam kde to nevyzaduje recept, tak ano. Napriklad vcelin, ryby etc...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam