• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    Kureci kari s jasminovou ryzi

    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    Spenatovy quiche z polentovyho testa, mix salat s avokadem

    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    Veprove na horcici s hroznovym vinem

    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    Veprova panenka, ratatuj, quinoa, okurka a dip ze zakysany smetany s bylinkama

    JAJITA
    JAJITA --- ---
    šmarja, kam jsem to vlezla? mám poslintanej mobil :D
    FITH
    FITH --- ---
    KOCHANSKA_CH: To vypada vytecne! Slintam,k obedu jsem mela meloun a kafe,takze me ten tvuj obed rozdrazdil :o)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Na přepuštěném másle smažené hranoly z lososa, balené v psylliu s kořením, brokovnica, karamelizovaná mrkev a sýrová omáčka. Polívka byla smetanová houbová (základ tažený hovězí vývar).

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Mořský vlk se salátem, opečenými bagetami s naloženým v česnekem v oleji a strouhaným Balkánským sýrem.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Svačina - hruška, jablko, hroznové víno a plátky mandlí.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Rychlovka na večeři - salát se Schwarldwaldskou šunkou a kozím sýrem

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    3 vejce
    500 g tvarohu (lepší sušší v obalu, než ve vaničce)
    120 g kokosové mouky
    trochu na prach pomletého psyllia (kafemlýnek)
    špetka soli
    Rozšleháš tvaroh s vajcama, pak ručně s moukou hněteš. Necháš chvilu ležet.
    Knedlíky jsem vařila v páře na dvakrát, aby vždy byly v jedné vrstvě.
    Rozvaříš libovolné ovoce s cukrem nebo sladilem, dle tvého stravovacího vkusu. Naše meruně jsou sladké tak, že sladit nebylo třeba. Vykrájím padané, jsou jak med.
    UWE_WEBER
    UWE_WEBER --- ---
    KOCHANSKA_CH: to vypadá skvěle, mohu poprosit o recepis, děkuji:-)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    sem jsem neměl chodit:) říkal jsem si že nebudu žrát na noc a jak koukám na to jídlo, tak mi to nepomáhá:))
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Tvarohové knedlíky z kokosové mouky, meruňový rozvar, máslo, skořice. Téměř LC pokrm. :-)

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    NIGHTFURY: To zní dobře.
    Taky bych ho pekla s něčím, stejně mám furt něco v troubě. Dneska se uvolnil šroub na madle a zůstalo mi v ruce, asi moc otvírám. :-)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    KOCHANSKA_CH: Rozmixovaný, resp. vidličkou rozmačkaný pečený česnek jsem včera dávala do tvarohové pomazánky, hlava česneku, tvaroh, půl hrsti čerstvého tymiánu a sůl - priteltbyl nadšený a myslím, že to bude vyžadovat častěji :D
    Ale pekla jsem ji současně s cibulovým koláčem, jen kvůli němu bych troubu nezapínala.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    ILLUZE: Dala jsem ho řezem vzhůru na rošt taky pod gril aby změkl a nakonec řezem dolů do pánve k zelenině, vyhrabala jsem mu místo na dně. :-) Ale častěji ho děláme venku na grilu. To ho potírám olejem s bylinama, jako ostatní zeleninu. Ten mladej, co je teď v obchodech.
    A chystám se na tatarku s rozmixovaným pečeným česnekem, to ho normálně upeču asi.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KOCHANSKA_CH: To vpravo je pečený česnek? Jak ho děláš?
    WERKA
    WERKA --- ---
    KOCHANSKA_CH: Takhle vypadají moje fotky, když aranžuju :-D. Zelenina vypadá skvěle
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Nearažovala jsem a fotila pěstním klínem.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam