• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    LALAA
    LALAA --- ---
    ILLUZE: Jasně:) dělám je podle receptu ze stránek kublanka.cz - posílám odkaz:)

    Kublanka vaří doma - Snídaňové housky
    http://www.kublanka.cz/index/snidanove_housky
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Pokud byl v noci naložený v citronu, částečně už se "povařil" a maso se bude rozpadat. Dala bych ho do toho papíru nebo alobalu do trouby, na pánvi by se mohl rozsypat na drť.
    TERA79
    TERA79 --- ---
    MONROE: Ještě ho můžeš udělat jen v troubě. Zabal do pečícího papíru, tak jak ho máš přichystaného (ale jak píše Daglu, losos se nenakládá, resp. jsem o tom nikdy neslyšela), jako když ti v cukrárně zabalí zákusky, a peč. Chutná to také skvěle. Pořádáme tuto verzi méně často, mému manšaftu chutná víc na pánvi. Ale zase v troubě připravíš zároveň více porcí. Dobrou chuť!
    DAGLU
    DAGLU --- ---
    A losos se nenakládá.
    DAGLU
    DAGLU --- ---
    MONROE: Jen zprudka opect na pánvi, staci 5 minut z každé strany.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    SARAJ: Mám to stejně. :D a ještě nám hitů toho dost zbývá. Ale už jen pár dnů a pak to hlavně taky nebudu chtít ani vidět. :)
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    FITH: super, díky. Já to myslím ještě s nějakou menší dávkou vyzkouším zítra a co z toho vznikne, to dám místo rohlíků do játrových knedlíčků.
    FITH: tak tohle by mě napadlo, klasické hrnkové jsem asi dvakrát v životě dělala :-)
    FITH
    FITH --- ---
    GINGERCAT: Jeste drobna poznamka,nejlepsi je rovny hrnek.
    FITH
    FITH --- ---
    GINGERCAT: Nevymazavam,jde to krasne ven.Objedu to nozem vyklopim,chvilku pockam a nakrajim :o),at se zadari!
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    FITH: vymazáváš ten hrnek nějak nebo to jde ven v pohodě? O víkendu asi budu poprvé zkoušet pro bezlepkovou návštěvu, tak aby to klaplo :-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MOODYCAT: nakrájíš krabí tyčinky, pravý nebo treskový, to je jedno. na +/- stejné kusy nakrájíš tvrdou křupavou zeleninu, tentokrát sem měla kapii a řapíkatý celer (loupat!, jinak leze do zubů), smícháš s tvarohem a lžící majonézy, sůl, pepř.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Netrapte mě! Su několik tisíc km od své kuchyně a nežerou tu vepře. :-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MAR_TINA: cha chaaa, tak u nas je na sladky polovicka a mne posledni dobou zacalo bavit i pect, takze za posledni dobu padla makova babovka, strudl, sneky, croissanty...kdyz uz nenakupujeme ty cokolady, ze jo:D ale jo, prijde leden a pojedu zase svoje - mimochodem, esteticky nic moc, ale chutove mne to fakt sedlo. Fazolky, salat s redkvickama a zalivkou, peceny cesnek a orzo. Ryba pecena s jarni cibulkou a kminem.

    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MAR_TINA: Potrebuji recept na krabozeleninovou pomazanku!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SARAJ: já si ho právě povolila a nastal efekt "už to nechci ani vidět" a to asi za dvě hodiny od prvního kousku (po ehm 20. kousku?).
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MAR_TINA: tak ja si ho nezakazuju, ale po cukrovi nasleduje kousek chleba, syra a klobasky...jako bude to bolet:D
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    LALAA: podělíš se, prosím, o recept na ty housky? :-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SARAJ: já sladké krom ovoce a hořké čokolády jíst přestala. Po bagelu jedu do oběda 5 hodin. Po sladkém mám za 2 hodiny hlad. I kdyby to byly vločky, jogurt, ovoce, med.
    A 24.12. jsme si dovolila cukroví a bylo to strašné, sladké a bylo nám blbě :D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MAR_TINA: mne sladky proste nestaci, dam si kus vanocky a do hodiny stejne stojim u plotny a delam si vajicka, nebo ohrivam polivku. Takze ho moc nejim, protoze je to pro mne akorat jidlo navic.
    Ovsem letosni svatky budu potit hodne dlouho, jsme se nejak.. rozjedla:D
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    MAR_TINA: Zelenina bude dneska ,-) Chtěla jsem dojet ten špenát, bylo ho dost málo.
    Navíc muž doteď držkoval, že chce "ty z prášku" - že jsou tužší. Dala jsem se si tu práci s ručním hnětením a dávkováním mouky (kombinace hrubé s hladkou). A jo, konečně nadšení, že "tyhle anooo"! :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam