• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    těstoviny s ančovičkama a petrželí


    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    Pórková - bohužel fotka nevypadá moc lákavě. tentokrát s vajíčkem. naše oblíbená.


    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    late night snack k popůlnoční práci (čedar, mandle, mrkev, dva kousky čokolády)


    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    Zelňačka! (likvidovala jsem klobásy - přebytky z letních grilování)

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KOCHANSKA_CH: Tonje super!!!

    Děkuji! :))
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    ILLUZE: Pizza odkazem:
    Květáková pizza | DELIKETO – We love fat
    http://www.deliketo.cz/hlavni-jidla/kvetakova-pizza/
    Korpus si upeču den předem, pak jen natřu sugem, obložím a vrznu pod gril, než ohřeju polívku a nachystám na stůl, je pizza k podávání. :-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KOCHANSKA_CH: Já prosím recept na tu pizzu :)
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    KOCHANSKA_CH: Dik :)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    MIDORI: Na přepuštěném másle začneš restovat větší cibuli a pět stroužků drceného česneku. Po té přidáš osmahnout strouhaný zázvor (asi 4 cm) a římský kmín, tak na minutu. Přidáš hrnek propláchnuté čočky, krájenou nebo strouhanou mrkev a konzervu rajčat. Zaliješ vývarem, hodíš tam tři kolečka citrónu a povaříš do měkka, cca 20 minut. Dochutíš solí, pepřem, citrónovou šťávou. Mixování volitelně.
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    KOCHANSKA_CH: Mas prosim recept na tu polivku?
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Polívka z červené čočky, mrkve, rajčat a zázvoru a po delší době opět květáková pizza.



    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ILLUZE:
    A mas ho? Protoze tehdy byly tak dobryyyy.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Přidávám se k lednové výzvě Vyjez špajz.
    Zatím to moc nevypadá, čistím zeleninový šuplík v lednici. Je tam cizrna, objevila jsem nedávno jendoporcové konzervičky.

    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    "Jamieho těstoviny"
    Shrimp Tagliatelle | Pasta Recipes | Jamie Oliver Recipes
    https://www.jamieoliver.com/...asta-recipes/taglierini-with-a-simple-sweet-tomato-sauce-and-shrimps/

    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    tyjo, lidi, ja vam do toho nechci kecat, Illuze je sef, ale myslela jsem, ze je to slintaci auditko a auditko o dobrejch vecech... Clovek se tesi na inspiraci a misto ni tu jede prujem :-D Nechcete se o tom bavit jinde? :-D
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    ILLUZE: průjem z nějaké intolerance ti vyplení mikrofloru ve střevě a ta podle citlivosti jedince působí více či méně na psychiku dotyčného. U mně ta intolerance a psychika souvisí velmi úzce - jak směrem špatná psychika = průjem, tak průjem= následná špatná psychika... výbornej kolotoč:o(
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    MAR_TINA: Sorry pripojeni. V sudu ke vino! Zase nesmis tema nadobama plejtvat.
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    MAR_TINA: Ty male jsou vyborne nakladane. Bud jen v octe nebo s chilli. Na toho tveho mastodonta nejsou nadoby :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    MAR_TINA: tak 7ks na kilo :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam