• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    I zdravé jídlo umí být opravdu chutné - aneb Receptář těch, co si jídla užíváme -:)
    Vítány fotky, recepty, tipy na stravování.
    rozbalit záhlaví
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GONCCHA
    GONCCHA --- ---
    APRILMOUSE: vsechny tyto suroviny mam prave doma, ale nemela jsem napad co s nimi :) muzes prosim napsat recept? diky
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    TERA79: Ted jsem strcila chrest do polivky. Podle navodu australske babicky odlomim ten konec. Chytnu za stopku a konec a ohnu, kde se to ulomi, taodtud uz je to dobre.
    Jinak ho jim s lososem a tak vseobecne s rybami. Pripadne k nadivanym kurecim prsickum.
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Startuje chřest, chtěla bych mu dát zase šanci, nějak k němu neumím najít cestu. Je to tu vždycky i s těmi luxusními fotkami žravého jídla, teď např. Kochanska, tak mě to zase láká.

    KOCHANSKA_CH: Mohu se tedy zeptat, jak si hraješ s chřestem, prosím?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOCHANSKA_CH: Vesnek obcas dam. Vyborny je cesnekove lupinky provarit. Vino zkusim :)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    Dresing obsahuje cashew butter, ocet, trochu vody a habanero extrakt,

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    KOC256: Do sýrové omáčky se hodí nasekat čerstvé byliny a přidat trochu bílého vína, neuškodí bílý pepř a sušený česnek.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    KOC256: Tak to se ti můžu přiznat, že jsem tam zapracovala aj přepuštěné máslo, na kterém se dělala mrkev.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOCHANSKA_CH: Jsem rad ze to delame stejne. Tuk mi nevadi :)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    KOC256: Ve smetaně (použita 33%) rozpoustíš libovolný sýr. Potřebovala jsem zlikvidovat rokfór. Pro hustotu do omáček pridávám aj mascarpone. Jistě existují i nizkotučné varianty. :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOCHANSKA_CH: Jak delas syrovku? Ja ve smetane 19% rozpustim nivu, pripadne grand moravia...
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    KOCHANSKA_CH: U takovych fotek me napada, ze by se auditko melo prejmenovat na “Zatisi s vinem”.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Losos, zelenina, opečené brambory, sýrová omáčka, veltlín.

    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    APRILMOUSE: vypadá luxusně!
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Celozrnný quiche s brokolico-cottage náplní s Gran padana a česnekem :) původně to měly být placky na výlet, ale nakonec jsem to vymyslela takhle :)

    KOC256
    KOC256 --- ---
    UWE_WEBER: Biocitrony omyju, nakrajim a prosxpavam cukrem. Nic vic...

    UWE_WEBER
    UWE_WEBER --- ---
    KOC256: Jak na to prosím? Dík
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Grilované sýry:
    Halloumi s různou zeleninou.
    Kozí heroin na červené řepě s krekry a opečeným oopsie chlebem. Plus pražená slunečnica a trocha balsamikové redukce.



    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    AIJA: Nejsme tu všeci z Šalingradu.
    AIJA
    AIJA --- ---
    ILLUZE:
    Nojo, ve Šrajbecu v Oltecu:-)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Tak tady je ten slibovany salat. Chutna podobne jako ten asijsky, co se prodava ve skle, tak priste zkusim pridat Jidasovo ucho.


    A tento s mangem mi udelal nejvetsi radost, protoze ta kombinace je naprosto luxusni. V receptu jsou navic jeste krevety, ktery jsem nemel, ale vubec to nevadi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam