• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    LALAA
    LALAA --- ---
    Omeleta se žampiony,cuketou, rajčatama a avokádem

    LALAA
    LALAA --- ---
    Kozí sýr zapečený s cherry rajčátky a rozmarýnem

    FITH
    FITH --- ---
    BAAL: Takovej romanek bych si taky strihla,krasa!:o)
    BAAL
    BAAL --- ---
    Jsem ted v Dansku a jestli laska prochazi zaludkem tak to vypada ze s Kodani mam romanek:)

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Krůtí maso na fenyklu s žampiony, chřestem a jarní cibulí, omáčka ze smetany, mascarpone, kurkumy a čerstvého koriandru, už mi obstojně na okně vyrostl. Nakonec přidáno mladé zelí, aby se moc nerozměklo.

    CHARIZMATIK
    CHARIZMATIK --- ---
    Prostě flákota na grilu.

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    SARGO: ten quiche? :-) testo odladuju, takhle (zatim nej verze) je 100 g zitne mouky, 100 g celozrnne spaldove, 150 g jogurt, 2 lzice olivace, 0.5 lzicky soli, uplacat testo, idealne odlezet, nepredpejka se pres plnenim. Na tuhle napln jsem dala: cely porek poduseny na trochu slaniny, smichane s 3 vajicky, rozsmelcovanou mozzarelou, zbytky syru z ledničky (ale jen fakt trosku, snazim se odtucnovat :-) konzistence byla super, minule jsem delala s porkem a cottage a ty vejce a byla taky hodne fajn!
    SARGO
    SARGO --- ---
    APRILMOUSE: Prosím pěkně, jaký máš poměr surovin, že vychází s tak pěknou konzistencí? :-))
    FITH
    FITH --- ---
    ILLUZE: Cokoladovej,ten byl muj favorit :o)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    A dnes svačina mého dětství - čokoládový puding s jahodami :)

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Kanapki s olivami (počeštěně s tvrdým y mi to zní divně) s kozím sýrem, uzeným lososem a zeleninou.



    CHARIZMATIK
    CHARIZMATIK --- ---
    Rib eye, pečené brambory a fazolky. Taková blbina, ale moc dobrý.

    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    LALAA: Respekt tobe, to bych nedala :).
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Oběd - pstruh lososovitý na pánvi, celozrnný bulgur, cuketa s česnekem na másle. Svačinka - celozrnný quiche s porkem :)





    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    ILLUZE: ty dělám už dlouho jako přílohu k telecí saltimbocce a nejlíp se mi na to osvědčily takové ty supertenké špagety, co se vaří 3 minuty ;) S tím masem to musím někdy zkusit, skoro mě štve, že mě to za tu dobu ještě nenapadlo :-)
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    Nevím, jestli to sem patří, ale nic špatného v tom rozhodně není :) Jak obvykle jídla nefotím, tak tohle jsem fotila třikrát. Ale až když už zbýval ten poslední kousíček... a ten se v průběhu focení pořád zmenšoval :)
    Dorty Dancing | Cuketka
    https://www.cuketka.cz/?p=716

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Špagetová hnízda s mletým hovězím.
    Recept: uvařit špagety. Umlít a osmahnout hovězí maso na nadrobno nakrájené cibuli a olivovém oleji, pokusit jej, okořenit pepřem, solí a oregánem (nebo směsí bylinek na špagety), možno přidat nadrobno nakrájený česnek, přidat kvalitní rajčatový protlak.

    Z těstovin na plechu natvarovat na pečícím papíře hnízda, posadit na ně maso, posypat čerstvou bazalkou a nastrouhaným sýrem. Dát zapéct na pár minut do trouby.




    ELUSIVE
    ELUSIVE --- ---
    Cuketové špagety a kuře ve smetanové kari omáčce..

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    A dnešní, po dlouhé době sladká. To není nutela, to je choceňský nuty.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Středeční snídaně

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam