• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    QWITI
    QWITI --- ---
    ILLUZE: recept ?
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    IKARIE: však jsem to nemyslel nijak hanlivě. Jen mi to naskočilo, protože jsme tu písničku měli jako znělku na jídlo 14 dní na táboře.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    LC krekry... překonaly očekávání ,-)

    IKARIE
    IKARIE --- ---
    BUNDA: a kdyz tam das uzeny, bude to moravsky, kdyz sunku, tak prazsky, kdyz slaninu... nojono, babica, zrovna u cuketove nadivky se za to ani moc nestydim :)
    TESSS
    TESSS --- ---
    ILLUZE: zkus ho s nalozenyma rajcatama a cerstvyma. A, určitě pouzij olej z tech rajcat. A kvetak na drobno. S krpupama je to skvely, manzel preferuje bulgur.
    Doufam, ze to dava smysl :)
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    IKARIE: sorry nemůžu si pomoci ..když tam dáte cheddar, tak to bude mexický a když tam dáte eidam, tak to bude český..Jirka Babica :D
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    MONROE: delam cuketovou nadivku casto, nejlepsi dle meho s cheddarem, pak goudou, posledne jsem do toho dala mozarellu, pze jsem nic jinyho doma nemela. bylo to zajimave, ale nedrzelo to konzistenci, uvnitr to byla spis takova kase.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Dnes krupeto - to slovo nesnáším - prostě krupky s kuřecím masem a jarní cibulkou, posypané Parmezánem.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    APRILMOUSE: shodou okolností jsem přesně na tenhle recept koukala o víkendu ,-)
    a mám ho bloklý v mobilu...
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MONROE:
    mouka, cuketa, syr, cerstve bylinky, popr vajicko, cibule, cesnek - je to spis takova nadivka, ale dej to normla do formy na quiche/ kolace.

    Plus si tady zadej cuketa a vyjede ti nekolik receptu...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MOODYCAT: zítra jdu na ně. Taky kupuju telecí.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MAR_TINA: Skoro vzdycky, proste mi to tak vzdy chutna.
    A to je jeste takhle fikane nakrajim na mensi kusy a nariznu je, aby bylo pripecenych ploch co nejvic.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MOODYCAT: a to běžné párky k ohřívání opékáš? Já že bych upgradovala dobrou snídani na nebe :)

    Lečo bylo včera, papriky neloupu ale dlouho dlouho dusím než přidám rajčata. Rajčata loupu nebo dávám omáčková s rozvářlivou slupkou pokrájená na malé kousky.
    TERA79
    TERA79 --- ---
    U nás se vypeče slanina/špek, škvarky se vyndají na ubrousek a výpek se použije pod lečo. Na konci se škvarky přidají zpátky.
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    Než klobásy mám asi radši v leču uzený tofu
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    APRILMOUSE: Jo, no ja u tyhle diety nesportuju vubec, protoze na to nemam silu :D.
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    MOODYCAT:
    TEKKIT: já bych taky hubnula po párcích, ale to by znamenalo věnovat se větší část mého vzácného volného času pohybu a to... si radši odpustím ten páreček :D Jestli si mám vybrat mezi knihou a salátem nebo sportem a párkem... ho hoho! :D
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    MOODYCAT: hubne i po párcích, lékaři a majitelé posiloven ji nenávidí!:)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    APRILMOUSE: Ja kupodivu hubnu i s pareckama :D. Tohle jsou teleci s 80% masa, ty se muzou.
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    MOODYCAT: já ještě chvíli hubnu, takže žádný párečky :D (fňuk) :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam