• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    I zdravé jídlo umí být opravdu chutné - aneb Receptář těch, co si jídla užíváme -:)
    Vítány fotky, recepty, tipy na stravování.
    rozbalit záhlaví
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    FITH: FRancouzské BRambory mi obrázek připomněl. :-)
    FITH
    FITH --- ---
    KOCHANSKA_CH: Nejsem si jista,zda rozumim otazce,ptas-li se na teplotu,tak ta neni br,je tu teplo a slunecno :o).
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Krůtí kusy s hlívou, pórem a cuketou v omáčce z vývaru, mascarpone a zelené části póru. dochuceno bílým pepřem a sušeným česnekem, trocha kopru navrch. K tomu zeleninový trojboj: brokolica - květák - mrkev na másle.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Podzimní polívky nastavájí. Krémová ze suchohřibů.
    Komentář muže: "Teda nechcu nějak shazovat um kuchařky, ale chutná úplně jak ta, co jsem vařil z pytlíku a vytunil čerstvýma hřibama z lesa".
    Fotím to blbě, nemám pod hrstí hub a ozdoby z kopru a petržele schovanou misku dnem vzhůru, tak se mi to utopilo. :-)

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    FITH: Fr-br?
    FITH
    FITH --- ---
    Jsem ve Fr,tak jedno podzimni francouzske jidlo.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KOCHANSKA_CH: podepisuji, tak poslední 4 roky - padne podzim a jedu na zeleninových krémech

    SARAJ: od konce srpna :(( bohatství, jako už fakt nevím, co s tím - kdyby chutě - on je to regulérní vlčí hlad
    pořád
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SARAJ: Ja mam celozivotni zravost :D. Mozna nappak s podzimem jim umirneneji, protoze zmizi dyskomfort v podobe horka a nepohodlnyho odhalujiciho obleceni, kterej nasledne nemam potrebu zajidat.
    AIJA
    AIJA --- ---
    SARAJ:
    Určitě nejsi. Medvědí syndrom mám taky:-)
    MHLAVAC
    MHLAVAC --- ---
    CHARIZMATIK: Dnes už to hledat nebudu, ale zítra se kdyžtak připomeň v poště, mám tu v kompu někde super návod na homemade sušicku a pár dalších vychytávek. Jen jsem dnes totálka mrtvolka...
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    SARAJ: hele jsou 4 a ja tu tlacim chia pohankovou kasi... a to jsem mela velkej obed a ovoce na svacinu.. ale normalne mi bylo zle hlady :d jindy bych do 18-19 vydrzela s veceri
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    SARAJ: Mně se zvýší chuť na polívky, i když je vařím celoročně. :-)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    CHARIZMATIK: zkousel jsem hovezi tusim s worcesterem v klasicky susicce na houby a neopakuju, protoze me moc nebere :)
    CHARIZMATIK
    CHARIZMATIK --- ---
    Suší zde někdo maso? Nějaké vychytávky apod. Klidně pošta.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    APRILMOUSE: psssssssst! o tomhle se nesmi mluvit:D
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    SARAJ: grilovačky a pivo? Léto je pro mě velký špatný :D Pro mě teplo vůbec neznamená, že bych ztratila chuť k jídlu :D
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    CHARIZMATIK: ja beru hlavne v Makru, ale tohle maso vypadalo skvele, tak jsem zkusil a byli jsme max spokojeny.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    APRILMOUSE: leto funguju na salatech, ovoci a tekutinach, alko tekutinach:D ne, proste jak se ochladi, jim vic a porad.. kupodivu mensi cunarny - oproti letu - ale soustavne.
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    SARAJ: já se s přicházejícím podzimem - resp. školním rokem - zase jsem naopak schopná trošku korigovat :D léto je rebel :D
    CHARIZMATIK
    CHARIZMATIK --- ---
    POHODAVOLE: ja si nejraději zajdu k řezníkovi...
    Ale je to někdy boj. Samozřejmě si také koupím v marketu maso.
    CHARIZMATIK
    CHARIZMATIK --- ---
    SARAJ: ne. To rozhodně ne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam