• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    I zdravé jídlo umí být opravdu chutné - aneb Receptář těch, co si jídla užíváme -:)
    Vítány fotky, recepty, tipy na stravování.
    rozbalit záhlaví
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    ILLUZE: Ha! Řeřicha. Mungo už jsem naklíčila, vyseju zas řeřichu. :-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Škoda, že je ten žampiónový krém tak nefotogenický, doufala jsem, že mi dnes zůstane na oběd - no ani ťuk. Jedla i dcerka a neteř, co houby nejedí.
    S Parmezánem a čerstvě nastřihanou řeřichou.

    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Ja delal o vikendu asijsky zebra + bucek a prekvapilo, ze to jedla i dcera, protoze veprovy moc nemusi. Puvodne jsem je chtel tahnout v sous vide, ale bohuzel nemam vakuovacku, ktera by si rozumela s tekutinama, tak jsem si udelal pomalej hrnec :D



    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Už zas :)



    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    KATIA
    KATIA --- ---
    ACIDQA: a na tech rajčatech je nasypané...?
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Odpolední dezert.
    Tvarohový kakaový "termix" s jahodovým rozvarem a šlehačkou.

    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    To pečený jsou žampiony plněný Philadelphií s bylinkami a dopečený se zbytky různých sýrů :)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Oběd, co dům dal.

    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Moje snídaně.

    (Obr (asi) z mobilu ::/)

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Snídaně.
    Fritáta se zeleninou a bylinama.
    Domácí smetanový jogurt z mezofilní skandinávské kultury Viili, fermentuje při pokojové teplotě, broskvová marmeláda se zázvorem. Švestky ve zralosti, kdy mají ještě trochu trpkosti jako divoké trnky, to miluju.

    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    FITH: Tartiflettes! Moje ultimatni jidlo! ❤️
    SARGO
    SARGO --- ---
    FITH: Trocha gůglení a udělal se mi uzel na jazyku už tou představou. Sobota je jasná. :-D
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    FITH: Můj intelekt poznal aspoň ty brambory. :-)
    FITH
    FITH --- ---
    KOCHANSKA_CH: Jsem nejaka intelektualne nesmela,sorry :o). Jinak toto nejsou klasicke FrBr. Jsou to Br zapecene se smazenou cibulkou,lardonama a reblochonem. Je to ukrutne jedle a syte.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    FITH: FRancouzské BRambory mi obrázek připomněl. :-)
    FITH
    FITH --- ---
    KOCHANSKA_CH: Nejsem si jista,zda rozumim otazce,ptas-li se na teplotu,tak ta neni br,je tu teplo a slunecno :o).
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Krůtí kusy s hlívou, pórem a cuketou v omáčce z vývaru, mascarpone a zelené části póru. dochuceno bílým pepřem a sušeným česnekem, trocha kopru navrch. K tomu zeleninový trojboj: brokolica - květák - mrkev na másle.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Podzimní polívky nastavájí. Krémová ze suchohřibů.
    Komentář muže: "Teda nechcu nějak shazovat um kuchařky, ale chutná úplně jak ta, co jsem vařil z pytlíku a vytunil čerstvýma hřibama z lesa".
    Fotím to blbě, nemám pod hrstí hub a ozdoby z kopru a petržele schovanou misku dnem vzhůru, tak se mi to utopilo. :-)

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    FITH: Fr-br?
    FITH
    FITH --- ---
    Jsem ve Fr,tak jedno podzimni francouzske jidlo.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam