• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    MAR_TINA: ty tu kočku prostě žereš...
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    MAR_TINA: vždy o chlup lepší chuť :-)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    MAR_TINA: takže ve skutečnosti maková buchta a suchý chleba :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Snídaně je důležitá. Tuňáková pomazánka, maková buchta a drzá turecká angora.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Dnes máme, omylem, večer německé kuchyně :D

    TERA79
    TERA79 --- ---
    Já od února naložila poprvé roastbeef, už jsem se radovala vedle. O víkendu jsem servírovala utopence. Jsou to bonusy pro kamarády, co nám pomáhají s dřevem pro rodiče na další sezónu ( mimo soudku piva a skvělé kuchyně mojí maminky, respektive příští víkend se žádá kačena a tu peču vždy a jenom já). Ještě mi zbývá chilli con carne a sulc, přestože bych odpřísáhla, že mamka vaří nejlíp, prý to mám vzít do vlastní režie. Kecala bych, kdyby mě to netěšilo. ;)

    BAAL
    BAAL --- ---
    Prvni pokus o domaci tortilly a super, priste snad nekde sezenu kukuricnou mouku ale i z psenicne super placky.

    K tomu pokrajena zelenina, kureci a opecena cuketa

    SARAJ
    SARAJ --- ---
    GEISHA: oj zeno, podel se o recept na kolac. dik
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    A já se hecla a poprvý v životě upekla kynutý svatomartinský ořechový rohlíčky :)

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Krůtí stehno na jalovci, zelenině a bílém víně, pečený karfiól s muškátovým máslem.

    JAJITA
    JAJITA --- ---
    teď jsem ochutnala dýňové kimchi, které jsem po 3 týdnech kvašení dala na pár dní do lednice

    je to fakt bomba, tak akorát slané, ostré pro mě ideálně, sežrala jsem mističku na posezení, zítra to snad vyfotím :)
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    podzima a zima = vyvary k veceri, uz ten sporak skoro ani nevypinam :)
    dneska z krutich krku

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Sváteční pečený bůček pana Cuketky, jabka s křenem a citronem, bystročické kysané zelí.
    Lowcarb chleba jsem zkusmo koupila na Scuku a je dobrý.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Cuketové tousty plněné mletým masem a zapečené s paprikou a sýrem.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Bigos pro osm strávníků, vařeno postupně tři dny. Chutná to o dost líp, než vypadá. :-)

    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Když je ten podzim... Dýňovej krém s chilli, kari, kurkumou a trochou smetany.)

    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    POHODAVOLE: tak jsme dali repete, kridla jsem nechal od ctvrtka do nedele a uz to nebudu delat jinak. Je to jako nebe a dudy.
    CHARIZMATIK
    CHARIZMATIK --- ---
    Napůl jídlo, napůl drink...
    Klidně smažte. ;)

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Nechtělo se mi oběd odbýt jen bramborami, tak jsem je nastrouhala, smíchala se chedarem, kukuřičnou moukou, bylinkami a vejcem. K tomu přes noc hovězí přední s fazolemi.

    No a když jsem včera k tomu udělala rýži, reklamace, že rodina chce zase "bramborové bobky" ,-)






    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Páteční ryba. Pečený losos, smetanové lusky s fenyklem a špetkou skořice.
    No, nic naplat, kvůli chlapovi se víc musím držet klasiky, má dětský chutě, je konzerva, na kde co se šklebí, zas mu budu extra vařit bokem erteple.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam