• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    LILINKA6423: muzu vedet o co jde?
    u nas v rodine se totiz delaji na vanoce tradicni(tipuju ze tradice z hloubi komunismu kdy neco nebylo k dostani) predkrmove placicky ve skorapkach od musli,
    zhruba file,slepice,strouhanka,bile vino,muskatovy orech,bily pepr, sul, upect v troube, pri podavani posypat syrem, pokapat citronem, veka/banketka
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Po plavání mívám mocnou chuť na rybu. Sleď v rajčatové omáčce z lidlu.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Kralik s černou omáčkou. V Polabí tradiční vánoční oběd.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Štěpánské menu. Kachní vývar s drůbky a trochou toho šafránu, pták se zelím a mandlovým knedlíkem.



    KOC256
    KOC256 --- ---
    Ani tu ne...

    KOC256
    KOC256 --- ---
    Moc jsem to nearanžoval :o)

    LILINKA6423
    LILINKA6423 --- ---
    LILINKA6423
    LILINKA6423 --- ---
    A taky si sem odložím ústřice


    LILINKA6423
    LILINKA6423 --- ---
    Tak já se teda pochlubím. Máme s ptákem teď už docela intímní vztah. Při nadívání jsem v něm měla ruku snad do půl předloktí.



    CHARIZMATIK
    CHARIZMATIK --- ---
    Přeji vám krásné Vánoce lidi.
    Takový pokus o bramborový salát.
    Trošku větší kousky všeho.
    Chutná báječně!!!
    Pochlubte se také.

    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    POHODAVOLE: akorat teda koukam, ze je mrazeny, tak to by se mi nechtelo davat tolik.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    KOCHANSKA_CH: to vypada dobre, zajimal by me srnci hrbet :)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    POHODAVOLE: My občas s motocyklem tankujme u Znojma na benzínce sousedící s touto firmou, asi je brzo vyzkouším a objednám.
    Prodej zvěřiny - Windsor Enterprise - Windsor Enterprise s.r.o.
    http://www.windsorwild.com/index.php
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    KOCHANSKA_CH: v sobotu v makru, ale mela trvanlivost jen do zitrka, tak nevim, jestli pak budou mit dalsi.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    POHODAVOLE: Kdys ju pořídil? A dík za tip - kýta na stejky.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    KOCHANSKA_CH: tak to taky neni spatny. Deda je myslivec a "svickova" ze zveriny je top. Tohle byla kyta a uprimne by me ani nenapadla koupit na steaky, kdyby mi to nevychvalil sef, ktery ji mel vyzkousenou :)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    POHODAVOLE: Ty jo, kus srnca mi leží kdesi na mraze, dodal ho střílející zeť. Ale nemyslím, že je to echt kus na steaky, tak asi skončí našpikován a na smetaně.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Z minulého týdne v Itálii jsem si, mimo jiné, dovezla i rýžu arborio a parmezán, tak jsem musela zkusit risotto ala milanese. Musím říct, že chutnalo fakt jak to, co jsem testovala na jaře v Miláně. :-)
    K němu rychlé kuře se šalvějí a smetanou, akademický Sauvignon z blízké zemědělské university, co byl použit i do vaření.

    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Tady posilam neco z vikendu. U srnce jsem si nebyl jistej, jestli ho bude chtit dcera jist, protoze je zvykla na hovezi, tak jsem se ji zeptal, jestli da steak a ukazal obal v domeni, ze neumi cist, tak se me hned zeptala, jestli je to jelen (byl tam obrazek), tak me docela dostala, ale chutnal ji. S Ossobucem jsem zas dostal sam sebe, protoze jsem myslel, ze je to tucny maso na steaky, tak jsem ho udelal nakonec s rizotem dle menudomu :)







    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    ILLUZE: Rádo se stalo! :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam