• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    I zdravé jídlo umí být opravdu chutné - aneb Receptář těch, co si jídla užíváme -:)
    Vítány fotky, recepty, tipy na stravování.
    rozbalit záhlaví
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    WERKA: Nahoďte sem pak někdy foto :)
    WERKA
    WERKA --- ---
    ILLUZE: Já dávám do kuřete za paprice zakysanou smetanu vždycky a nepamatuju si, že by mi to kdy zcuckovatělo. V dietních obdobích jsme dávala zakysanou smetanu + jogurt (podobně jako APRILMOUSE: ) a taky jsem s tím neměla problém.
    TESSS
    TESSS --- ---
    ILLUZE:

    JAJITA:
    Vzdavam se, jdu do obchodu. :D

    Diky!
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    TESSS: Hele, já to jíst nebudu ,-) Stejně jsi už rozhodnuta.

    P.S.
    To bych už tu cizrnu použila na hummus, tak tu zakysanku zuročíš.
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    TESSS: ja tam občas hodim i jogurt, kdyz fakt jinyho neni, a nezcuckovatelo mi to nikdy.
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    TESSS: Babico?! :D
    TESSS
    TESSS --- ---
    ILLUZE: nemam, jen mlicka do kafe. Fakt je, te ve skutecnosti tam nebude kure, ale cizrna ta se trochu mixuje. To by nepomohlo? Naradit smetanu mlickem do kafe a vodou?
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    TESSS: Hraběcí rada - nemáš spíše mléko?
    Tepelně upravovaná zakysanka cuckovatí.
    TESSS
    TESSS --- ---
    Zkusím jeste tady, da se na kure na paprice pouzit zakysana misto normální smetany na vaření? V receptu mam doredit vodou, ze by vic vody? Problem je v me lenosti jit do obchodu a taky, ze chci vyklidit lednici. Dik
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Hrášková pomazánka.

    CHARIZMATIK
    CHARIZMATIK --- ---
    MAR_TINA: mohu poprosit o recept na omáčku?
    Miluju tyhle omáčky. Děkuji.
    LILINKA6423
    LILINKA6423 --- ---
    THEODORT: Jde o ústřice Kilpatrick... ústřice jsou v omáčce ze šalotky, slaniny, česneku, worchestru, smetany, másla a vody co z nich vytekla. Pak se vrátí zpátky, posypou se strouhankou s parmazanem a jdou na pár minut pod gril. Osobně mi přijdou mnohem lepší syrové, ale tohle byla verze pro dítě a méně dobrodružnou část rodiny.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Dneska jeste zbytek vyvaru ze vcerejska... jiz nez mrkve a masa. Ale pise!!!

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Včera polévka z červené čočky s česnekem, dnes špagety s lososem a smetanou - vše akce oběd do 20 min ,-)



    THEODORT
    THEODORT --- ---
    LILINKA6423: muzu vedet o co jde?
    u nas v rodine se totiz delaji na vanoce tradicni(tipuju ze tradice z hloubi komunismu kdy neco nebylo k dostani) predkrmove placicky ve skorapkach od musli,
    zhruba file,slepice,strouhanka,bile vino,muskatovy orech,bily pepr, sul, upect v troube, pri podavani posypat syrem, pokapat citronem, veka/banketka
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Po plavání mívám mocnou chuť na rybu. Sleď v rajčatové omáčce z lidlu.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Kralik s černou omáčkou. V Polabí tradiční vánoční oběd.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Štěpánské menu. Kachní vývar s drůbky a trochou toho šafránu, pták se zelím a mandlovým knedlíkem.



    KOC256
    KOC256 --- ---
    Ani tu ne...

    KOC256
    KOC256 --- ---
    Moc jsem to nearanžoval :o)

    LILINKA6423
    LILINKA6423 --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam