• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    I zdravé jídlo umí být opravdu chutné - aneb Receptář těch, co si jídla užíváme -:)
    Vítány fotky, recepty, tipy na stravování.
    rozbalit záhlaví
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CMLKA:
    BEBEBE:
    CMLKA:
    No původní vize byl recept na zádíčka, ale měl jsem jich tolik, že bych to musel dělat asi na pekáči. Jinak tu barvi dělá balsamico, ale jinak jsou tak po různu osmahlé, to zase ne že ne.

    Jinak dneska jsem dojídal zbytek a je to krásně naleželé, takže mi chutnají mnohem více. Ještě že mi jich včera bylo líto a neskončily v hajzlu...
    BEBEBE
    BEBEBE --- ---
    CMLKA: To je fakt, balsamico mi vypadlo :)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    BEBEBE: no ale to bude spis to balzamico ne? prave na rezu je nema opecene vubec
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    LUCIASHECK: Dnes opet nevarim, ale super inspirace :)))

    BEBEBE
    BEBEBE --- ---
    CMLKA: Vidíš, mně právě připadají moc :) Mám je ráda fakt jasně zelený + do hněda opečený na řezu.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    KOC256: mas je malo ne? ja je teda miluju, dokonce i tu rozvarenou verzi v polivce, ale ted jsem delala kapusticky na zadicka podle Cuketky, coz znamena prakticky jen na masle a se soli a vyborny
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    FITH: cha! Musela jsem googlit, ale oh lalaaa!! To vypada jako zhavy kandidat!
    FITH
    FITH --- ---
    SARAJ: nebo Daube de bouef a la provancale,to je vynikajici,ale trosku pracnejsi :o)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    FITH: napadlo mi to, dlouho jsem to nevarila..hmm.
    FITH
    FITH --- ---
    SARAJ:Udelej po burgundsku.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Obavam se, ze zimni obzerstvi teprve zacina..takze mam v lednici fakt peknou klizku a nemam uplne naladu na gulas a jsem v pasti:D nekdo osvedceny napad - nejlepe na vine.
    Btw..taky vas reznik vita s usmevem a slovy..nechame cely kousek, ze? A pri vyndavani nakupu - pro kolik lidi to je a na jak dlouho!!!
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    KOC256: vypadá to skvěle, nicméně to mám s kapustičkami nastejno...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TESSS: pradobroty makovy loupak nebo tak nějak.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Quacamole, řapík a lněné krekry.

    FITH
    FITH --- ---
    KOC256: Nakrajet kapusticky na tenke platky,na panev dat oliv.olej,cibuli na pulkolecka,orestovat,pridat kapusticky,na kousky nakrajena susena racata,slunecnicova seminka a restovat do zmeknuti. Je to velmi chutne :o)
    TESSS
    TESSS --- ---
    MAR_TINA: loupacek je domaci? Jestli ano, pls recept. Dik
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MISHACZEQ:
    Presne tak jsem to po snezeni jedne porce videl. Na zpusoib fazolek... Pekne slaninka a holandska omacka :)
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    KOC256: zkus je jeste na slanine nebo s uzenou krkovici na maly kosticky. Pak uz staci jen pepr, pripadne dosolit
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MAR_TINA: svačinov loupáček. Povšimněte si máku i v těstě. Stačí dvě lžíce na půlkila mouky. Chystám hardpoppy verzi s makovou náplní.
    Marmeláda je od vděčné zákaznice.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    KOC256: Vzhledově je ale máš krásný :). Možná prostě nejsi kapustičkovej typ.
    Já zase nejsem fazolkovej, po mnoha a mnoha pokusech jsem to vzdala, je to jako jíst banán se slupkou...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam