• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CMLKA:
    BEBEBE:
    CMLKA:
    No původní vize byl recept na zádíčka, ale měl jsem jich tolik, že bych to musel dělat asi na pekáči. Jinak tu barvi dělá balsamico, ale jinak jsou tak po různu osmahlé, to zase ne že ne.

    Jinak dneska jsem dojídal zbytek a je to krásně naleželé, takže mi chutnají mnohem více. Ještě že mi jich včera bylo líto a neskončily v hajzlu...
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    CMLKA: Mám tu sklenici, funguje dobře.
    FITH
    FITH --- ---
    CMLKA: Mam,toto,neni to zadna krasa nesmirna,ale funguje vyborne,takze za me miska :o)



    JAJITA
    JAJITA --- ---
    CMLKA: mám ji a spokojenost ;)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    CMLKA: Vylitruj si můj pařák. Ale je to plast.

    Ale vypadá na okně dobře ,-)

    Zneužiju ho na jaře na rajčata, už mám i tu cca půlmetrovou verzi.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    FITH: vim, ze fungovala, ale ty, co se daji koupit aspon pekne vypadaji.. A je lepsi sklenice nebo miska?
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    Peceny kvetak podle Ottolenghi SIMPLE. Kvetak, sul, olej a maslo. Ve dvou jsme behem 10 minut doslova sezrali 80% kvetaku :) Uplne pecka jsou ty krupave hnede listy.
    FITH
    FITH --- ---
    FITH: obyc.
    FITH
    FITH --- ---
    CMLKA: Ona by ti fungovala i obc.zavarovacka s vickem,ktere bys mnohokrat propichala...
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    SPIKE411: Teda koukám, že to teda nevypadá nic moc, bohužel původní video z YouTube zmizelo, protože se nějak nepohodli s původním partnerem (Tastemade).

    Ale je to rozhodně dobrý, i když to taky znamená dost prcáníáce v kuchyni. :)
    (A teda lepší pappardelle než kupovaný čerstvý se mi stejně nepodařilo vyrobit, i když k jídlu byly.)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    a v cem klicite? nemate nekdo tu sklenici? chtela bych neco co nejmin narocneho.. koukam ze i tescoma ma misku a zrovna maji slevy
    FITH
    FITH --- ---
    CMLKA: Ja klicim,mam na to keramicke klicidlo.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Zde je řeřicha a už mi razí koriandr.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Taky jsem si včera něco vysela na mikro rostliny do salátů. Červená řepa, červené zelí a brokolice

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    CMLKA: Ano! Dnes jsem sklidila vojtěšku. :-)

    BEBEBE
    BEBEBE --- ---
    CMLKA: To je fakt, balsamico mi vypadlo :)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ty klicky!! ted mi kamaradka dala ze svych misek a jako dost o nich zacinam premyslet. klicite?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    BEBEBE: no ale to bude spis to balzamico ne? prave na rezu je nema opecene vubec
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    LUCIASHECK: Dnes opet nevarim, ale super inspirace :)))

    BEBEBE
    BEBEBE --- ---
    CMLKA: Vidíš, mně právě připadají moc :) Mám je ráda fakt jasně zelený + do hněda opečený na řezu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam