• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ty klicky!! ted mi kamaradka dala ze svych misek a jako dost o nich zacinam premyslet. klicite?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    BEBEBE: no ale to bude spis to balzamico ne? prave na rezu je nema opecene vubec
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    LUCIASHECK: Dnes opet nevarim, ale super inspirace :)))

    BEBEBE
    BEBEBE --- ---
    CMLKA: Vidíš, mně právě připadají moc :) Mám je ráda fakt jasně zelený + do hněda opečený na řezu.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    KOC256: mas je malo ne? ja je teda miluju, dokonce i tu rozvarenou verzi v polivce, ale ted jsem delala kapusticky na zadicka podle Cuketky, coz znamena prakticky jen na masle a se soli a vyborny
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    FITH: cha! Musela jsem googlit, ale oh lalaaa!! To vypada jako zhavy kandidat!
    FITH
    FITH --- ---
    SARAJ: nebo Daube de bouef a la provancale,to je vynikajici,ale trosku pracnejsi :o)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    FITH: napadlo mi to, dlouho jsem to nevarila..hmm.
    FITH
    FITH --- ---
    SARAJ:Udelej po burgundsku.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Obavam se, ze zimni obzerstvi teprve zacina..takze mam v lednici fakt peknou klizku a nemam uplne naladu na gulas a jsem v pasti:D nekdo osvedceny napad - nejlepe na vine.
    Btw..taky vas reznik vita s usmevem a slovy..nechame cely kousek, ze? A pri vyndavani nakupu - pro kolik lidi to je a na jak dlouho!!!
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    KOC256: vypadá to skvěle, nicméně to mám s kapustičkami nastejno...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TESSS: pradobroty makovy loupak nebo tak nějak.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Quacamole, řapík a lněné krekry.

    FITH
    FITH --- ---
    KOC256: Nakrajet kapusticky na tenke platky,na panev dat oliv.olej,cibuli na pulkolecka,orestovat,pridat kapusticky,na kousky nakrajena susena racata,slunecnicova seminka a restovat do zmeknuti. Je to velmi chutne :o)
    TESSS
    TESSS --- ---
    MAR_TINA: loupacek je domaci? Jestli ano, pls recept. Dik
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MISHACZEQ:
    Presne tak jsem to po snezeni jedne porce videl. Na zpusoib fazolek... Pekne slaninka a holandska omacka :)
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    KOC256: zkus je jeste na slanine nebo s uzenou krkovici na maly kosticky. Pak uz staci jen pepr, pripadne dosolit
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MAR_TINA: svačinov loupáček. Povšimněte si máku i v těstě. Stačí dvě lžíce na půlkila mouky. Chystám hardpoppy verzi s makovou náplní.
    Marmeláda je od vděčné zákaznice.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam