• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    MAR_TINA: Kdyby byla i panenka ze sklepa, tak mi zatrne :)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Kuře na paprice, pohanka, květák s kari na pánvi :)

    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    Bezl. koláč s ostruzinami z naší zahrádky. Je tam datlovy sirup - proto ta barva.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Vyjidame i sklep. Brambory, řípa, batáty, panenka je z obchodu.





    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    A zítřejší oběd - květákovo brokolicová rýže s kuřecím na zázvoru a kari.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Pekelně žravá nivová pomazánka ,-)

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Dojídáme zimu. Bramborová kaše, vinná klobása a velmi polabské zéli. (ano, hmota s půlkou cukřenky se vaří v Polabí a nazývá se zéli.

    BAAL
    BAAL --- ---
    Jak by rekl Lister, nevadi ze je to rychle kure s ryzi podstatne je ze je po indicku. Takze tuna zazvoru, cesneku, papricky a vyhanim rymicku, ted uz mi zbyvaji posledni dva chutove poharky ostatni mi kure vypalilo

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Kuřecí řízek v bezlepkovém trojobalu, lehký bramborový salát.

    SLASTE
    SLASTE --- ---
    ILLUZE: aha!
    dik za upresneni ;)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SLASTE: Ne, opravdu ne. Celé klasické balení Mozzarelly má 125 g. A to v tomhle poměru vůči ostatním ingrediencím fakt jíst nechceš ,-(
    Bylo to jen pár škrábanců přes škrabadlo.
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    ILLUZE: asis myslela 10 dekagramu, ne gramu ;))
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    a já je dělala včera taky a dala jsem i trochu nastrouhaných brambor, přišlo mi teda, že tam chybí nějaký tuk, ale jinak super.
    FITH
    FITH --- ---
    ILLUZE: Dnes jsem je delala,zeli jsem vymackala a syru jsem dala vic,vse snedeno.Priste pouziju tu mozzarellu,kterou jsem ted nemela...:o)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    FITH: ty jo, teď se koukám a moc se omlouvám - v receptu chybí 10 g nastrouhaného cheddaru
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    a svačinka je piškotová roláda, plněná šlehačkou a tvarohem s trochou domácí marmelády :) Původně jsem ji dělala pro ty moje pažrouty, ale pak jsem neodolala ani já :) Foto žádná sláva, ale ono teď už jaksi ani není co fotit :D

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Dneska jsem měla na oběd celé kuře :D /prostě jsem tam ty půlkilový pidikuřátka za 29 Kč v Kaufu nemohla nechat, už jen pro tu legraci :D něco masa tam bylo, ze zbytku udělám polívku :)

    N_I
    N_I --- ---
    zelňáky moc dobré, jen ta konzistence, nějak se mi to rozpadá....ale to si sedne příště..asi to příště ještě obrátím a opeču i z druhé strany víc do křupava ještě...a nedal sem pečící papír taky chyba...

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    FITH: Ještě mne napadla jedna věc - použila jsem domácí zelí ze Slovenska - bylo v něm minimum šťávy.
    Tak to chce množství přidávaných ingrediencí asi také zohlednit.
    FITH
    FITH --- ---
    ILLUZE: Diky za odpoved,to zkusim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam