• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KOCHANSKA_CH: :D mne tema bylinkama jednou zabijes, zeno, asi se nastehuju k tobe na zahradu:) zkusim, zni to fakt moc dobre.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    SARAJ: Svázala jsem yzop, šalvěj a dobromysl. Abych potlačila tu ostrou kyselost tuřanskýho zelí, promíchala jsem ho s konzervou rajčat a přidala sladší věci - cibulu, šalotku a mrkev a zafungovalo to dobře. Po chvíli pečeni jsem strany pekáče ještě vyložila plátky brambor.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KOCHANSKA_CH: diky:) a ty svazane bylinky tam mas jake? kysele moc nevarim, tak si trosku hur predstavim kombinaci..
    RUZOVYKOLOUSEK
    RUZOVYKOLOUSEK --- ---
    PALEONTOLOG: ale vůbec kolego, pošlu ti odkaz do pošty, nepatří to sem
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: tomu se říká čmelák, paní kolegyně :)
    RUZOVYKOLOUSEK
    RUZOVYKOLOUSEK --- ---
    PALEONTOLOG: a k tomu připočítej všechny ty včely samotářky!
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    SARAJ: Ždímu vcelku dost, rovnou zmáčknu ten pytlík, vyždímanou hromadu ještě překrájím, aby tam nebyly moc dlouhý kusy zelí.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: člověk by řek, že v praze včely nerostou, a e že to je jedno. ale musím namítnout, že jsem před týdnem na palmovce u magistrátu viděl v kaštanu dva roje :D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KOCHANSKA_CH: nadhera! zdimes to zeli pred tim pecenim nejak mocne, nebo nechavas trochu stavy?
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Kuřecí stehna se pekla v loži z kysaného zelí s drcenými rajčaty a další zeleninou.



    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    GEISHA: kolik se na to musi znicit pampelisek, ktery by jinak vyuzily treba vcely?
    MUTHA
    MUTHA --- ---
    Nejaky spanelsky krokety plneny serranem, manchegem a k tomu rajcatovej dzem

    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    DAVE_PAGE: a osud kachny byl zavrsen pecenymi stehny
    WERKA
    WERKA --- ---
    DEVIL: Ten recept je fakt skělej. XMARGE patří díky :)
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    WERKA: ja sem ti zavidel a mel doma vsechno na ten bananovej chlebik od pradobrot a musim rict ze nic tak pekne stavnatyho sem dlouho nejed! fakt dobrej recept! akorat nemam doma stolu ale jen korpus

    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    KEMENTARI: uplne obycejne - nahrubo brambory, vymackam, dam dva zloutky a lzici mouky, osolim a osmazim ;) kdyz je to moc suchy, priliju mliko.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MAR_TINA: sem cetla boty a furt koukala, kde nejaky vidis ;)
    FAT
    FAT --- ---
    TERA79: Co si pamatuju, tak z květů bezu se sleje ten nálev a co litr nálevu, tak to kilo cukru a svaří se to. + kyselina citronová
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    Kachni prsa, chrest
    TERA79
    TERA79 --- ---
    VSICHNIMAME: To bude určitě ono! V receptu byl řepný cukr a hodně. Mi přijde, že třtinový je sladší. Navíc to byl všechen, co jsem doma našla. Malý byt, nemůžu moc křečkovat a taky jsem žila v bludu, že jsou tu 2 kg. Až mě to popadne příště udělám i inventuru.

    A teda funguje, spala jsem 8h! Minulý týden nebyl z těch, co bych zařadila do do top 1000. Spala jsem a ještě se mi nezdály chujoviny.
    Možná ho teď budu používat místo obvyklé vlašské nebo rýnské meducíny. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam