• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Dneska štrůdl...
    Štrůdl
    https://www.youtube.com/watch?v=xJLAWieGfjo


    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KOCHANSKA_CH: taky se na nej pristi tyden chystam :)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    ILLUZE: Instagramu :-o
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    ILLUZE: Z datagramu.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    ANDREJKA: Provázky překřížíš, položíš na to těsto a nahoře svážeš. Teplem v troubě se to natvaruje.



    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Tématicky ,-)

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Boršč. Neměla jsem kysané zelí, jen hlávku, tak jsem tam použila kvašené okurky a cukety a výsledek gut.

    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    GEISHA: Ano :). Nominal jsou proste kekelny.
    Z instantnich mam nejradsi obycejnou ovesnou bez prichuti se snizenym obsahem cukru anebo ryzovou kasi Knuspi.
    Ty dlouhovareny jsem zatim nepraktikovala.
    BAAL
    BAAL --- ---
    Do kaše dávám primárně ořechové másla a ovoce, k těm máslům mám tip a to je burákové máslo z Alberta, to je asi top máslo co sem kdy měl.

    Roky nevím proč jsem kupoval to z lidlu a to je proti tomu uplná bída. Toto je boží

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Chutná to hlavně dětem k snídani, točíme asi 4 druhy (rýže, špalda, pohanka, jáhly) a krajíme jim do toho ovoce, nejvíc banány.

    DEVIL
    DEVIL --- ---
    omg instatni kase. jednou sme takhle banda znamejch vyrazili do bulharska na hory, pirin, rila a propocitali sme, kolik kilo instatni kase si mame na snidani vzit, jako nejjednodussi priprava rano jen zalejt vodou. a tak sem se na pirin sapal asi s 8 kilama kasovejch pytliku (pro celou vypravu). asi po trech snidanich nam to kazdymu zaclo lezt krkem a tak sme zrali cokoliv jinyho nez kasi. o par dni pozdeji, par desitek metru pod vrcholem pirinu prisla fakt mega bourka a prutrz sracen a my sli nevedouci korytem reky, ktera se okamzite zacla plnit vodou. zmokly jak krysy sme se pod takovym vybezkem mimo hlavni koryto choulili a byla nam strasna zima a blesky mlatily do vrcholu nad nama. ja sem se tak strasne nastval, ze sme takhle dopadli a ze s nama uplne vyjebalo pocasi a este k tomu sem tahal tasku zkurveny instatni kase, kterou sme uz nikdo nejedli, ze sem to bral jako spatny znameni. takze sem z baglu pekne vybalil celou tasku billa s tema pytlickama kase, zatizil ji obrovskym sutrem v tom korytu a pak se s pocitem uspokojeni a ulevy kochal, jak vodni zivel nici ten prokletej umelohmotnej instantni srac...
    na spesny ceste dolu pak se kolega psilocyber zbavoval vseho moznyho. na sutr tam vysral pul kila kecupu a horcice, aby byl lehci a my se tam smali..atp. no proste uplnej debakl!
    od ty doby sem uz nikdy instantni kasi nepozrel.
    ovesny vlocky namoceny pres noc v mlice/vode a pak v mlice vareny rad mam
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    BAAL: Nominal instantní kaše. Má je Tesco, Albert, rohlik.cz kolem 50kč, větší balení podobných kaší berem na http://www.iplody.cz

    https://www.nominal.cz/cerealni-kase-nomina
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    APRILMOUSE: ta fotka s cicinou je bozi:)
    Ja jsem trosku zhrzena, pekla jsem nabusenej strudl a to mrcha testo se pri krajeni total rozpadlo, grrr.
    BAAL
    BAAL --- ---
    Obdobi kase kdyz je treba se zahrat po ledove sprse:-)

    Z ceho vseho delate kase? Ja jedu porad konzervativne ovesne vlocky, ale v hipikovskejch obchodech maji casto nejake prefabrikovane jahlove atd.

    KOC256
    KOC256 --- ---
    Mírně jsem se nudil... :)
    https://www.youtube.com/watch?v=9nKfZhPLzDo

    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Jeste jsme dneska dopstovali lipovej med, ma krasnou strukturu


    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Zoracovavam zbytky

    (Snidani jsem fotila jen protoze me vzdycky potesi ve vajicku dva zloutky, tak se muzete potesit se mnou.)

    (Zbytky ryb jsou morska stika, tresky a losos)







    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Steak z telecí kýty, omáčka z šalotky, pórku a zeleného pepře s vínem, smetanou a vývarem. Přílohou česnekové "rösti" z máslové dyně.

    GALE
    GALE --- ---
    KOC256: Dávám lžíci do petilitroveho hrnce.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DAVE_PAGE:
    jop mě zajímalo, zda to je lžička nebo deci :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam