• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    FAITH
    FAITH --- ---
    MAR_TINA: No jak by som to.... najlepsie su tie cervene jablka v polovicke zahrady u jazierka
    Skratka odrodu neviem.
    MUTHA
    MUTHA --- ---
    Porad buckovy obdobi. 3h pecenej bucek, zatim jeden z nejlepsich receptu, zelenina na masle, brambory
    Three-hour pork belly recipe - BBC Good Food
    https://www.bbcgoodfood.com/recipes/three-hour-pork-belly

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KEMENTARI: jenže "Jabloň Pink Lady nedostanete nikde koupit. Je to australská odrůda licenčně chráněná. Na množení je extra licence, na výsadbu sadu je samostatná licence a na prodej ovoce další licence. " kurvy křivý hamižný, sorry
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    LUCIASHECK: Jsi muj clovek! Ze sladkych jde jeste Pink Lady, ale nesmi prezrat.
    S2FI
    S2FI --- ---
    VSICHNIMAME: pokud nemas z ruky, tak zkus fama Tismice
    VSICHNIMAME
    VSICHNIMAME --- ---
    MOODYCAT: prosím tě, kde je kupuješ? Trhy na Pankráci už se mi nehodí (to býval stabilní zdroj) a jinak jsem je viděla spíše nahodne:(
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Mně se tak moc líbí, jak se lidi vyznají. Že jí odrůdy a ne jenom "jabka".
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    VSICHNIMAME: Konecne nekdo rozumnej!
    VSICHNIMAME
    VSICHNIMAME --- ---
    MOODYCAT: Topaz is the best!
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MOODYCAT: Nejlepsi odruda je z cervenejch fuji a ze zelenejch granny smith. Spartan taky dobry. Jonagold a golden delicious zrusit uplne :-D
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    GENEVIEVE: Jedny jsem tu kdysi dávala - špenát, sušená rajčata a uzená niva. Je to dobrý. :-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MOODYCAT: nene, bohemia
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Pche, kazdy prece vi, ze superiorni odruda je Topaz :).
    A autem mam Vranany 22 minut, aha!
    Tak snad az nebudu mit syfl.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Kdysi jsem se tady na nyxu od někoho inspirovala kuřecími prsy plněnými špenátem, mozarellou a sušenými rajčaty (Geisha? Nejsem si teď jistá)... Tak či tak, je to hrozně dobrý, to vám řeknu...


    VSICHNIMAME
    VSICHNIMAME --- ---
    GALE: v Dejvicích na trhu jsem kupovala buď rubin, nebo rubinolu (teď fakt nevím, kterou tu odrudu) před týdnem.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    REONA: jestli budu mít někdy zahradu, bude to první jabloň, co tam koupím, už jsem koukala na stromky :D
    REONA
    REONA --- ---
    QUANTI: Jééé, taky miluju spartany, mňam! Teď mi je dvakrát někde koupila mamka a taky objednala stromek na zahradu :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MAR_TINA: byla z toho, co tam měli, ještě nejmenší :-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TRISSIE: ta nebyla určená k jídlu....

    40 - 60 minut v celku v alobalu loupaná.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GALE: rubinola je zdatná náhradnice rubínu, vyšlechtěna byla na vyšší odolnost.
    Trochu jiná na chuť je a 100% rezistentní proti nemocem není, ale považuji ji za povedenou odrůdu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam