• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    FAT
    FAT --- ---
    TERA79: Krásné!
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    Pomalu peceny rostenec, marinovana pecena mrkev a kroupy v necem jako demiglace

    TERA79
    TERA79 --- ---
    Trénuju na svátky. Kabátek podle p. Cuketky, prudce pánev, dotáhnout v troubě. Cabernet Moravia a k tomu Nejvyšší nabídka. V dalším kole zkrátím pobyt v teple. Šťavnatéa hovězí.

    MEZZANA
    MEZZANA --- ---
    MEI: Nemám a právě proto sonduju tady :-)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    TOOMIX: To jsem před pár lety měla a nějak mě to nenadchlo. Navíc poslední měsíc se půlka pralinek trefila do mých alergií a dala jsem je muži, tak mě to i zklamalo. Radši jsem si pak každý měsíc naklikala objednávku dle svého vkusu. :D

    To předplatné na čokoláda.cz mě bavilo víc. :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    WRKB
    WRKB --- ---
    A co předplatné čokolády na čokoláda.cz? Prodávají pouze kvalitu. Můžeš si vybrat buď jenom mléčnou/hořkou, anebo mix. Check it.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MOODYCAT: a teď si představ, že v bedynce bys měla vždycky to, co ti zrovna roste taky.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Koleno na studeno s jablečným křenem a salátem z řepy s červenou cibulí. LC chleba.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    U nás bedýnky fungují systémem objednávka - vyzvednutí na prodejně, v týdenních cyklech. Takže si zvolíš z aktuální nabídky dodavatelů z okolí.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Zajici byli super, ale skoda, ze uz pravdepodobne nefungujou :(. Jinak jsem taky nenasla nic zajimaveho, ty cesky bedynky mi prijdou krute nezabavny, brambory dvanactkrat rocne, nuda.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    MRTVYKOTE: Jo, zajice jsem mela taky, to bylo docela fajn
    MEI
    MEI --- ---
    MEZZANA: A mas tipy na předplatné boxu?
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    vim, ze jeste dobre funguji predplatne vina, konkretne kamaradka dostala predplatne od vinarstvi hruska, ale budou urcite i dalsi, zahranicni.
    MRTVYKOTE
    MRTVYKOTE --- ---
    MEZZANA: Před X lety jsem asi půl roku měla zásilky od Zajíci v krabici - výběr různých zdravých nebo netradičních potravin s nějakými recepty, pochutinami atd. (ale podle webu už nevypadají úplně funkčně). Teď už více než rok mi chodí měsíční balíček od mixitu a s tím jsem velmi spokojená (je to mix, müsli, kaší, ořechových másel, tyčinek, zobacích pochutin atd.), vyhovuje mi, že mi nabalí různé zajímavosti, které si běžně nekoupím ani se po nich nedívám a některé jejich novinky mají předplatitelé k dispozici jako první.
    MEZZANA
    MEZZANA --- ---
    ILLUZE:
    Bedýnky se zeleninou, bylinkami a ovocem pro mě měly tyhle plusy: čerstvost, sezónní potraviny, lokální, většinou i levnější než kupovat zvlášť dovážené z hypersuper.

    Předplatné krabiček, boxů, atp. se většinou nese v nějakém společném tématu. Můžou to být třeba vyloženě snacky. Jsou ale i předplatné ostatních potravin, třeba zdravé, v tématu nějaké světové kuchyně apod. Ty se mi líbí ze všeho nejvíc - možnost ochutnávat, nápady k vyzkoušení, atp.

    Pak existují i ty vyloženě na přípravu toho konkrétního jídla, ale to je trochu mimo mě.
    VSICHNIMAME
    VSICHNIMAME --- ---
    MEZZANA: vím, že boxy co měsíc dělali Smakujto.cz, ale jestli je ještě dělají, nevím. Bylo to fajn: sladké, slané, nějaké dipy, čaje, zajímavosti, asi za pětikilo. Ten moment překvapení byl super.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Něco z vánočních motivů...

    Ten sněhulák je úchylný ,-) Ale chuťově skvělý.















    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ILLUZE: No ja mela problem, ze jsem to nestihla v 1 zpracovat, tze jsem s tim prestala
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Vepřové kulky s bramborovou kaší a z domácí rajčatové omáčky s čerstvou bazalkou a olivami.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam