• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    I zdravé jídlo umí být opravdu chutné - aneb Receptář těch, co si jídla užíváme -:)
    Vítány fotky, recepty, tipy na stravování.
    rozbalit záhlaví
    TERA79
    TERA79 --- ---
    MAR_TINA: Našla jsem opomenuté fazolky (stydím se) v mrazáku. Opravdu hluboko a opravdu nevím, jak dlouho tam byly. Šly do plánovaného vývaru. Konstatuji, že vývaru vůbec neublížily. Zítra! Zítra snad stihnu i vyfotit, voní to po 26h famózně!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Zelené fazolky tak nějak řecky.

    TERA79
    TERA79 --- ---
    KOC256: Pikantní hořčice, kuličková hořčice, čerstvě mletý pepř, hrubozrnná sůl od moře a worcester omáčka. Smíchat, oplácat v tom ze všech stran krávu, zabalit do fólie, namačkat do krabičky o chlup menší než je balíček z krávy, marinády a fólie. Vyhlásit novou domácí směrnici-kdykoliv, kdokoliv otevře ledničkolu řekne minimálně "Ahoj krávo!", něžně pootočí dle možnosti a jde si vyřídit své. Minimum je 7 dní otáček, než jde prudce na pánev a dotáhnout se do trouby.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TERA79: Co to je za kabatek? Odkaz pls.
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Jsem volná!!! Děcko je u tchánovců. Plánů je mnoho, hlavně realizovat dar přítelkyně Kuchty Von Nusle. Ramen! Hlavně nic smaženého nebo s majonézou byť domácí. Včera u deskovek exceloval obyčejný salát s obyčejnou zálivkou. Zmizel dříve než paštika i utopenci vlastní výroby. Jinak na Silvestra už je kráva v kabátku páně Cuketky. Každý den srdečně pozdravím, vlídně pohovořím, národní píseň zanotuji, připomenu, jak skvělá má být, něžně otočím a tak vůbec.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    LUCIASHECK: úplně nejlepší, co jsem zatím dělala. Ale je to jednoduchý, stačí dodržet postup, tři kroky a hotovo.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MAR_TINA: No ten je hezounkej :-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    A bramborovy salát od mámy.
    Roastbeef, letošní náhradu telecího řízku, jsem dělala já a jsem ráda, že se povedl.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Kdo nic nedělá nic nezkazí :)
    Králík s černou omáčkou a hrníčkovým knedlíkem od mámy.

    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    MAR_TINA: chválím, že jsi setrna a použila jsi jen jeden talíř. Předpokládám, že jsi ho pak umyla ručně ve dřezu? :-D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Ty klíčky vylepší všechno. I housku se sýrem.

    SHUKI
    SHUKI --- ---
    BERUSKA_CA: ja jsem ji ugrilovala. je to jen o jedno otoceni od horkovzduchu. Chytla barvu pekne....
    MONROE
    MONROE --- ---
    KOC256: Kousek kapra a file. :)
    MUTHA
    MUTHA --- ---
    KOC256: u nas se teda slavi az zejtra, ale akorat mi dorazila nahrazka kapra

    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    KOCHANSKA_CH: Kouzlo roku 2020!
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    BERUSKA_CA: Tak dík, právě skončila část salátu na podlaze před balkonem! :-D
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    BERUSKA_CA: Zatím hlásím časovou smyčku, ale není všem svátečním dnům konec. :-)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    ILLUZE: Kdo letos neco z vecere a cukrovi nepo*** ten spadl casovou smyckou do jineho roku. My ostatni (zdravim Sargo, brambory na salat by jeste 2-3 minuty snesly) musime tech poslednich par dni vydrzet. I muj pekelny kotel se letos vyznamenal. Svezla se mi vanocka. Ty horni pletence se zritily na bok a vysledkem je zdechly pasovec.
    KOC256
    KOC256 --- ---

    Na Vanocni veceri

    49 hlasy od 49 respondentů

      DAVE_PAGE
      DAVE_PAGE --- ---
      kevety na vine, cesneku, chilli a petrzeli.

      MAR_TINA
      MAR_TINA --- ---
      KOCHANSKA_CH: taky mám v plánu zelňačku. a roastbeef, telecí neměli.
      Tradice jsou od toho, abysme se na ně vykašlali :D
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam