• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOCHANSKA_CH:
    já teda původně myslel že ta fotka s rybou je tvoje... A chtěl jsem na to napsat něco vtipného, ale pak nebyl čas... Ale ten hermoš mě zklamal! ;-)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Bezmasý pátek. Grilovaný hermelím a oštiepok, pečené řepy a šalotky, česnekový dip a balsamico crema.

    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Pečená pražma na cibuli, citronu a másle, k tomu černá čočka se zázvorem, cibulkou a česnekem a trochou kari.


    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    ACIDQA: Rec je o BUN bo nam bo :-). Ryzovy nudle jsou proste imho vyrazne kluzci nez evropsky psenicky, asi toma co delats obsahem skrobu, nebo cert vi cim. Ale uz jsme si to s Kasumi vysvetlili v poste.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    SAMOUT: jaký slizký nudle?? Cože to vlastně jíš? :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Jen jsem zjistil, ze mam zbytek ryze, tak hold nudle...

    KOC256
    KOC256 --- ---
    Tak nakonec to dopadlo dobre :-)

    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    KASUMI: Ja jim bun bo nam bo vyhradne hulkama, ty dlouhy slizky
    ryzovy nudle se imho jinak jist nedaj :-). A predstavil jsem si, jak se snazim nabrat ty malinky castecky orestovanyho mletyho, no.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Unika mi souvislost s hulkama
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    KASUMI: Ja myslel, ze reagujes na to mlety, jist ho s nudlema hulkama mi prijde ponekud zdlouhavy, az dietni (clovek to nakonec vzda :-)). Leda nejaky karbose do toho vyrobit.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    SAMOUT: Was?
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    KASUMI: Jist mlety hulkama? Ty zas drzis nejakou pomatenou dietu, vid :-)?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Díky všem, zatím se mi jednoduchostí líbí toto. A ráno prozkoumám ten pastýřský koláč...
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KOC256: uz to tady zaznelo, tak jen pritakam, ze bolonska,lasagne, pastyrsky kolac - nejcastejsi, mousaka, burrito a chilli con carne, meatballs.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Bun bo nam bo
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    KOC256: Pastyrsky kolac (kase/mackany brambory se zloutkem a parmazanem), mnam
    HUJERKA
    HUJERKA --- ---
    KOC256: Naše děti milují mleté hovězí - nejvíc asi z něho gulášovou polívku. Překvapivě moc dobrý pokus vyšel v kombinaci s cibulkou, česnekem, mrkví, kedlubnou, paprikou a ke konci zakápnuté sojovkou a doladěné natrhaným ledovým salátem, podávané s rýží (inspirací je místní korejské bistro).

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KOC256: teď jsem dělala lasagne - dobré to bylo ,-)

    jinak:
    - zapečené v paprikových lodičkách
    - dávala jsem tu možná fotky - čufty s farmářskými bramborami
    - dušené v listech zelí či kapusty
    - plněné papriky s rajčatovou omáčkou
    - karbenátky
    - zapečené mleté s cuketou a rajčaty
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Nějaký nápad co udělat z mletého hovězího?

    Zatím mě napadá prostě na cibulku do toho česnek, rajčata, protlak, prostě něco klasického červeného ke špagetám...

    Ale klidně poraďte něco sofistikovanějšího. Hlavně ať tam nejsou suroviny co zní, že je pěstují elfové :D


    Dík... :)
    FAITH
    FAITH --- ---
    ILLUZE: Aha, tak ja mam od inej firmy, ale na tie tvoje tiez mrknem, nech sa mi rozsiria obzory.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam