• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SARAJ: ano.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MAR_TINA: chlodnik?
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    KOCHANSKA_CH: at ti manzel poridi takovou tu flambovaci lampu a tou poradne poflambuj to bylinkovy maslo, aby se rozpustilo na ten platek hoveziho!
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    MAR_TINA: A kde ze to tu Adelu teda mame hledat :-)?
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Grilovaná vepřová a hovězí svíčková, klobása a bramborový salát. Dezert je jablko s čekankovým sirupem a skořicí pečené v alobalu.



    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Studená polévka z červené řepy.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Slibované yuzu coffee. Nic moc, zůstanu u tonicu nebo grepu.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    A s čím jíte boloňskou vy? :)


    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GEISHA: to nebude ono, toniková hořkost tam nebyla. Ale s grepovým tonicem to bude blaho.
    Jo a s pár kapkama angostury taky.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SAMOUT: bude to vychlazená káva, spíš kyselejší filtr než espresso, nějaký džus (v kavárně mají pomerančový a grepový fresh), list máty a asi něco navíc, je to ředěnější než prosté kafe s ledem a grepovým džusem.

    Paní doporučuju experimentovat s ledovým fitrem a různými poměry džus / tonik / sodovka a ledu.
    Já určitě budu o víkendu zkoušet yuzu coffee. https://www.yuzu.cz/yuzu-coffee/
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    MAR_TINA: Aha, skoda... Ze prej jsem uz jednou zenatej se zavazky, tak tam na ni holt oci delat nepudu, no :-).
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SAMOUT: já ho neznám, to ví jen autorka a Adélu z kavárny bys přece nemučil :)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    MAR_TINA: Doporuceni - bud to odtajni, nebo ti za chvili vybouchne posta :-). Ja sice kafe nepiju, ale zene by se ted jakejkoli nealko drink moc hodil :-).
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    U nás je vedro. Soulmate. Kávový nealko drink, tajné složení, moc dobrý.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Pečený květák dnes i u nás. S kuřecím vykostěným stehnem a švestkovou omáčkou s Portským a Merlotem.

    CMLKA
    CMLKA --- ---
    Quinoa s pecenym tofu, kvetakem a brikolici a tahini dressingem, salatek on side

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Přišel čas na ten pokus o pohankové nudle (ála soba - ale nemám mačetu, tak jsem to nařezala strojkem na tagliatelle :D - je ještě rozhodně co doladovat, těsto musím udělat tužší - tohle bylo jak modelína a tááááhlo se to při válení až nehezky - ta pohanková mouka je šíleně jemná :) Ale chuťově to bylo super! :)

    DEVIL
    DEVIL --- ---
    ja sem trochu podvadel a dal jsem asi tretinu pixly salka..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam