• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    DEVIL: já to mám právě takhle s čajem :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Nedělní snídaně. Celozrnná houska, pomazánka z tresčích jater, ředkvičky, loupáček a dýňové máslo.

    DEVIL
    DEVIL --- ---
    PRAASHEK: ja to zkousim, piju vodu, caj, kombuchu, pivo, ale sem sodaholik. jak neni poradna rizna sodovka, tak jsem smutny
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    DEVIL: není lepší dělat si čaj? Zdravější určitě. A možná i levnější.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Páteční tuňák.

    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BAAL: :) jasny, ja nejdriv projedu zasoby od mamky - dost by mne prekvapilo, kdyby tam sipkova nebyla, pripadne si ji rovnou objednam:D
    BAAL
    BAAL --- ---
    SARAJ: Dostal jsem k tomu balik napytlikovanejch veci, takze bohuzel nemám radu
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BAAL: ta vypada hodne dobre, prekvapilo jablko a dzus! Ja jsem prave knedlikovej ignorant, myslim, ze za poslednich 5let jsem je uvarila mozna jednou a to bramborove:D takze k tomu planuju sisky. Vino a tu sipkovou - doporucoval neco konkretniho?
    BAAL
    BAAL --- ---
    SARAJ: Dělal jsem to jen jednou v rámci té online akce, jediné co z toho opakuju pravidelně je ta dýnovka - první a jediná co mi chutná:)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BAAL: dik! Delas k tomu i ten knedlik?
    BAAL
    BAAL --- ---
    SARAJ: Z online vareni s Puncocharem

    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Podelite se o oblibeny recept na sipkovou omacku?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Po serialu Squid Game jsem si řekl, že si musím sehnat vsechno potřebný na Tteobokki, valecky z ryzovyho těsta se sladkou chilli omáčkou s tapiokou a kukuřičným sirupem, na který vzal hlavní hrdina svoji malou dcerku, která se mu snaží namluvit, ze jsou lepší než steak, na kterej ji bral její nevlastní táta.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Roštěnky a barevná mrkev.

    CMLKA
    CMLKA --- ---
    DEVIL: Aha, asi mi nejak unikalo, ze suchej led je co2 diky :)
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    CMLKA: normalne rozsroubujes, das bombu na vahu a sypes do ni trychtyrem potrebny mnozstvi suchyho ledu kterej stoji par supu. bombu zasroubujes, utahnes klicem a das do drezu. suchej led se rozpusti na co2 coz natlakuje bombu... naklad je cca 15kc
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    CMLKA: ovsem pouze praha.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    DEVIL: Ten hack stejne vubec nechapu...
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MAR_TINA: Jeste min s nejakou tou sluzbou http://sodaman.cz
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Našla jsem v mraznici Podblanické špekáčky, tak jsem přidala ještě čerstvé klobásy z produkce mé sestry a vznikl buřtguláš, za který jsem obdržela pochvalu. :-)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam