• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SAMOUT: kdybych jedla jen věci, které jí můj muž, tak si až do smrti nedám spoustu dobrých věcí.
    A navíc jsem si ji udělala skoro jak od tatínka.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    MAR_TINA: Obcas bych si ji dal, ale zena to neji :-(. Kdyz o tom ted tam premyslim, tak dcera ji jeste ve skolce nedostala / nechutnalo ji to. Kazdopadne zatim nikdy neprisla s tim, ze to chce udelat doma (a ona je dost kasova). Tak treba casem.
    JUPIII
    JUPIII --- ---
    MAR_TINA: To se mi taky tuhle stalo! Spousta zdravých potravin.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Vy víte co to je :)

    DEFILA
    DEFILA --- ---
    nejrychlejsi italsly recept - safranove rizoto :)

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Rychlé a dobré ,-) losos se špenátem, Parmezánem a cherry rajčaty.

    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    Kachni prsa, cocka puy, korenova zelenina a omacka z odrezku, pomerancove stavy a domaciho vinneho octa

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Tescoma vaří za vás!

    Konec reklamního okénka.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Na všechno v kuchyni mi zatím stačí pan Braun, mám teda starší design, než je vyobrazen. Do strouhače jsou různé výměnné planžety nebo jak se to...

    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    KOCHANSKA_CH: Mas na strouhanu nejaky bazmek? Ja miluju celerovo-mrkvovej salat, ale ke strouhani na struhadle me nikdo neprinuti, pokud nejde o bramboraky.
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Já dnes zazlátla plech plný kostí z kačeny a kuřete, zeleniny ze zahrádky. Pak to táhla 4 hodiny pomalu. Oba přišli s tím, že jééé, super, to voní od nás. No a teď mi zakázali s tím vývarem cokoliv dělat a chodí si do kuchyně s hrníčky a jen si mlaskají. Foto nemám, ale potěšili!
    Nicméně jsem chtěla udělat domácí nudle a už mi zbývalo si k tomu vymyslet jen hlavní chod.
    Vy mi rozumíte, že? ;)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    KLI: Cerel k mrkvi 2:1, ale stačí samotný. Nastrouhanou zeleninu povařit v páře/vodě na do měkka. Po vychladnutí smíchat s najemno krájenou cibulí, majonézou a jogurtem. Podle chuti dosolit, dosladit, docitrónovat a nechat ležet. Po zaležení znovu ochutnat a případně vytunit.
    KLI
    KLI --- ---
    KOCHANSKA_CH: Můžu poprosit o recept na celerový salát, děkuji.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Česnečka se sýrem, grilovaný čerstvý sýr na pečené červené řepě, co je bílá, s balsamico redukcí a celerový salát s majonézou a jogurtem.

    DEVIL
    DEVIL --- ---
    MAR_TINA: to zrovna taky mam, ale ne tolik abych tim ubalil veprovy :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    MAR_TINA: a není to škoda? :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    DEVIL: taky běžně neskladuju v kuchyni LSD ;)
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    KOCHANSKA_CH: chtel sem si obalit veprovy, ale boze! jaks na to kombo prisla? tak nic jako. z toho cos jmenovala mam doma jen vajicka a mandlovou mouku....
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    DEVIL: Hladká lupinová mouka s trochou jemně mletého psyllia, pak vajco s trochou smetany, a směs navrch: čerstvě mletý len, LSD, bramborová vláknina, psyllium a parmezán. Někdy dávám i tu mandlovou mouku.
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    KOCHANSKA_CH: co je ten locarb trojobal? mouka vejce almond flour?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam