• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    KOCHANSKA_CH: to jsou nějaký low carb nudle nebo to není tvoje porce? ;-)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    KURE: Díky! :-)
    KURE
    KURE --- ---
    KOCHANSKA_CH: teda Madam Kochanska, tohle je hyperluxusní! A i ty knedlíčky jsou nádherný.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Hovězí pečeně z CrockPotu, maso z chovu ženicha mužovy dcery. Dobře se vdá. :-)
    Maso se peklo na cibuli, tymiánu s kmínem a hnědých žampionech, omáčka - tyčák a provařit Emmu Smetanu. Celerový knedlík s medvědím česnekem.

    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    GEISHA: na tohle bych potřebovala recept!Prosíííím!
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    DEVIL: jen v tom vlhkým hadru - fígl je, že musí být navlhčený ideálně horkou vodou, když to začne chladnout, tak to zase proždímat teplou. Dělám to tak, že první papír vezmu pod tekoucí vodou, abych mohla hned začít... jeden nahoře plním a další už mám vloženej pod utěrkou, aby "měknul"... neumím ten postup nějak dát do srozumitelnejch vět, snad mě chápeš :)

    Ale teda teď jsem měla nějakej festovej z Lidlu a tam mi to moc nefungovalo. U těch, co kupuju v Sapě to ale šlape spolehlivě.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    GEISHA: Já ne, včerejší pokus: :-)
    Játra na asijský způsob, worcester je taky přítomen.

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    APRILMOUSE: ale ale, on už úplně nespinká! :D tak copak bychom narvali do hrnce na krémovou polívku... :D pórek, česnek, topinambury, celer, bramboru, smetanu, výpek z kachny a nakonec spousta nasekanýho česneku.. hezký to nebude, ale už se mi sbíhají sliny :)

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GENEVIEVE: taky se těším, akorát že u nás medvědí neroste, zato tu máme lááááány česneku podivného :) a ten ještě spinká.. škoda! Ale už se na něj chystám :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Pokouším se dělat rychlé a přenosné a neohřívací obědy do práce.
    Vařený bulgur, orestovaný pórek a cuketa a v lidlu měli konzervu tuňákových koulí v rajčatové omáčce.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    GENEVIEVE: Taky teď medvěda cpu do všeho. :-)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Italské rizoto s medvědím česnekem a hráškem. Výborný, miluju tuhle část roku :-)

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    MAR_TINA: ja velmi podobne, jen s bryndzou a bez krevet :-)

    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Konečně jsem narazila na absolutně blbuvzdorný recept na chleby pšeničný (ze špaldy) a dánský žitný, podle Foodgeek.dk (velmi doporučuju). Poslední foto chleba v akci s lazy kids friendly obědem (krůtí stehno/ zelenina na oliváči s balsamic. octem).

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Prohloubila jsem svoji teorii, že na palačinku lze dát cokoli a že s kapustou lze jíst cokoli.
    Palačinka, kapusta, kaštany, feta, čili.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    těstoviny, cuketa a krevety, česnek, čili

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    VALOR: no ja to nalozila k veceri pubosum a vratili vylizany talire, tak asi hlad :-D
    VALOR
    VALOR --- ---
    APRILMOUSE: to měli dnes děti ve školce a prej fuj hnus. Říkal jsem si že jim budu dávat sebou krabičku co je pro ně hnus já miluju ;)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Dneska úplně nudná hrachovka :D ale teda čas od času si ji dám fakt s chutí! :)

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    GEISHA: Z droždí. Jen zaděláš těsto, vyválíš, sroluješ a ráno upečeš. Do 20 min hotovo ,-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam