• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    díky ACIDQA za připomenutí, že existuje krupicové flameri.

    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    N_I: Zajímalo by mě, co by se stalo, kdybys to zmrazil, smíchal s tequilou, triple sec, limetkovou šťávou, hromadou ledu, a pak rozmixoval.
    N_I
    N_I --- ---
    zase bez foto...ale natrhal sem u rodicu tresne..a nikdo to moc nechtel....bylo mi lito to vyhodit...tak sem zbytek probral...spatny vyhodil a ze zbytek sem vypeckoval...pridal pomerancovou stavu...taky byl uz jetej ten orange..lzici cukru...vse hodne promixoval...udelal z toho nanuky doma pro dceru do formicek treba 16ks...a v praci misto ledu do takovych te velkych koulo ledo kostek...:)

    ted jsme to snedli. v praci....a teda na naplavce bych to mohl hipsterum asi za kilo prodat uplne cajk...
    mlask...
    WERKA
    WERKA --- ---
    Nějak se mi ty tvarohové noky v jahodách ztratily :).

    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    V těchto dnech jím spíše frozen margarity. Nejvíc mě baví mango, ale melounová je taky super.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    JAJITA: Kočanská strávila pátek na motorce a né v kuchyni, tak jindy. :-)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    BAAL: Mnam na limonadach San Pelehrino trosku ujizdim

    Monroe: jak uz tu zaznelo, vylluhuj si kvety ibisku, muzes i udelat teply caj a vychladit, je to skvele nakysly a perfektne osvezujici, pripadne cold brew z kavy, jen nameles kavu na hrubo a pres noc vylouhujes, to se pak da taky pit s tim tonikem
    BAAL
    BAAL --- ---
    MONROE: Bud v klidu, jajita si da studeny hadr na hlavu a zavladne na svete mir

    JAJITA
    JAJITA --- ---
    MONROE: Díky.
    MONROE
    MONROE --- ---
    JAJITA: Proc ne, nahodte klidne. :) a pokud pisu mimo tema, smazte me, nebo se smazu klidne ja.
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    Budou zase fotky?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MONROE: Já mám asi nejradši okurkovou a zázvorovou limonádu. Vlastně jen nastrouhám jedno nebo druhý, vyždímu, doleju perlivou vodou, hotovo.
    MONROE
    MONROE --- ---
    XCIDER: Bezovku jsem delavala po litrech, snad pristi rok se k ni vratim. :)
    Zazvorovou bych zkusila moc rada, diky za tipy! :)
    MONROE
    MONROE --- ---
    SARAJ: Jo, jasne. Jen se naivne ptam, kterej je podle vas obecne lepsi. Nic vic. :) kafe si uvarim sama, led mi udela lednicka, to uz pomoc nepotrebuju. :D
    XCIDER
    XCIDER --- ---
    MONROE: domaci limonady ze sirupu - nejvetsi klasiky jsou bezova a zazvorova
    agua de jamaica - si vygoogli, v zasade ibiskovy caj vychlazeny v lednicce, muze ale nemusi se sladit
    domaci iced tea - cerny caj, predem vychlazeny a oslazeny, tesne pred podavanim pridat citronovou stavu. Ten teda, aby byl fakt dobry, vyzaduje spoustu citronu a tim padem i dost cukru, aby to bylo vyvazene, takze nekaloricky rozhodne neni :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BAAL: :D hele, neprovokuj!! Mam druhy kafe a gin v domacim baru!! Takhle vznikaji matky alkoholicky:D
    BAAL
    BAAL --- ---
    SARAJ: :-))) prave jsem nasel v obchode tonic od sanpellegrino, tomu neslo odolat

    SARAJ
    SARAJ --- ---
    A vubec - je teprve 10dopo a ja uz ma chut na gin tonic, jdete do haje, ty jo!:D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MONROE: mno, za gin dosad kafe, pokud jsi nikdy nepila tonic, tak muzes zkouset, ne?
    MONROE
    MONROE --- ---
    SARAJ: Ja se ptala na to espresso. :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam