• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Vepřo - neknedlo - zelo. Není to úplně letní jídlo, ale Rohlík mi dodal místo dvou, čtyři hlávky zelí. Tak jsem do CrockPotu pochytala nějaké vrabce.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    WERKA:
    JUPIII: Smutná realita, chjo.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    GEISHA: Tady je sucho, ne jak na jihu Čech, kdy ty bouřky z minulých dnů šly jedna za druhou. Nevíte, co Znojemsko nebo Vysočina?
    JUPIII
    JUPIII --- ---
    WERKA: Jo, to se nám taky stalo, je to k pláči.
    WERKA
    WERKA --- ---
    GEISHA: My máme místo lesa, kam jsme vždycky chodili na houby, v podstatě holinu rozježděnou od lesní techniky. V celém okolí chalupy můžu v podstatě chodit akorát na klestí :(
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    APRILMOUSE: pred vikendem jsem nasla asi 20 hub (jizni cechy, orlik), zoufaly

    A vcera plnej kos asi za jodinu (cesky raj)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    APRILMOUSE: Já taky, hlavně na lišky.
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    ACIDQA: ja byla na houbách v nedeli a nenasla ani prasivku, takze jsem nemusela a krute zavidim, mam na houby takovou chuť!
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Byla jsem dneska na houbách, takže jsem večer bezpodmínečně musela…

    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    křupavý salát - č. zelí, mrkev, balsamico, oliv.ol, ajowan (nebo obyč. kmín/římskej)

    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    piškoty/zakysaná sm./meruňky a rybíz ze zahrady, v mý verzi s oves. vločkama

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    GEISHA: Pro spešl loukárb pečivo jsem postupy že startu dodržovala, materiál se choval jinak. Teď už to mám v oku, stejně je pro mě poživatelnej jen jeden druh a doháním s ním vlákninu ve stravě.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Přesně, já už nevazim nic, ani chleba :D. Stejně mi odešla váha, tak to taky všechno dělám od oka.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    GEISHA: Přesný recepty se hodí u pečení, aby bylo těsto a výsledek OK, ale jinak to taky mydlím od oka.
    ARMADA
    ARMADA --- ---
    ANDREJKA: Kůra je aromatická, šťáva ostrá - hele - uvidíme. Jen tipuji ;)
    ANDREJKA
    ANDREJKA --- ---
    ARMADA: vidis,a já bych tam narvala stavu a bylo by to asi hnusný :) proto se ptám. na tyhle věci jsem leva jak savle
    ARMADA
    ARMADA --- ---
    ANDREJKA: Odhad tvaroh, cukr, citron kůra - nechme se překvapit ☺️
    ANDREJKA
    ANDREJKA --- ---
    GEISHA: prosím návod na citronový tvaroh. děkuji.
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Puboši vyčíhali, že dělám v práci ty hamburgerový bulky, takže si vyžádali domácí vzorek :D

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KURE: a dá se rozbalovat a jíst po vrstvách (jo, jdu do školky). Ale čas je čas.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam