• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    náhodné ranní uskupení přemětů na stole :)

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    část rodiny je na dovolené a já se snažím zpracovat, zavařit, zamrazit nebo sníst všechno, co zrovna dozrává.
    Cuketový nákyp a salát a ovoce.

    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Zena za cert vi co dostala od zname marmosku broskev - spendlik, a je naprosto famozni.
    MEI
    MEI --- ---
    GEISHA: Jsou dostatečně vyzrále? Já teď dvakrát za sebou dělala mirabelkovy koláč a všichni jsme se oblizovali. Linecké těsto do formy a na to v dostatečném množství naaranzovat vypeckovane plody. Je to docela meditace, ale výsledek stojí za to - kolac vypada jako květina a chutná jako nejsladsi dzem. Pekla jsem na 200 stupňů cca 50 minut.
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    taky ze spendliku delam zavareninu, ale chce to hodne vyzrale, ted je jeste brzo, ale kdyz je rozkrajis, vypeckujes a povaris s cukrem, tak to bude bomba sladkokysela zalivka na palacinky a podobne.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    GALE: Nejlepsi marmelada do lineckyho je kombo rybiz - malina :-).
    GALE
    GALE --- ---
    GEISHA: Je z toho dokonalá marmeláda do lineckého. Kam se hrabe rybízová.
    APPU
    APPU --- ---
    GEISHA: vypalit :)
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    GEISHA: špendlíkové knedlíky

    CÁCORkA: Pěry se špendlíkama (Kynuté knedlíky s mirabelkama)
    http://jarcinblog.blogspot.com/2016/08/pery-se-spendlikama-kynute-knedliky-s.html
    FAT
    FAT --- ---
    GEISHA: Jedl jsem z nich udělané chutney a svíralo mi to dásně. Je to fakt dost kyselé.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GEISHA: když to rozvaříš a přecedíš (cedník s otvory, ne síťka), získáš kyselou dobrou šťávu k dalšímu použití. marmeláda, šťáva, do želé...
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Pstruh na masle v mamdlove mouce. Pak jsem byla na boruvkach, takze tvarohovy knedliky plneny boruvkama a navrch, prekvapeni, tvaroh s boruvkama. Konecne rajcata od taty a mozzarella. A snidane chaba, ale oblibena vajickova pomazanka. :))

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Dnes trochu v italském duchu.
    Telecí saltimbocca, zelené věci a salát z domácích vyzrálých rajčat.

    1KA
    1KA --- ---
    Na skok doma ;) Slané štrůdly mi pomáhal vyrábět Mladší syn.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Rybí pátek. Prý, coby suchozemci, jsme lépe adaptovaní na sladkovodní fišle a v pultu měli krásné filety sivena.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    V poslední době lovím večeře a svačiny hlavně na zahradě ,-)

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    BAAL: :)

    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SALVATOR: dobře. Příště napíšu pro mne důležité jídlo
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SALVATOR: njn, zase tolik peněz to nebylo a bedýnky použiju na něco jiného. Jenom mě to překvapilo, mail asi něco sežrali cestou :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam